Vláda nemá zájem prezentovat nic jiného než svůj názor, prohlásila v pořadu K věci v souvislosti se složením delegace na summit NATO v Ankaře poslankyně Renata Vesecká (za Motoristy). Kompetenční žaloba od prezidenta Petra Pavla ji překvapila.