Právě se nacházíte:

ZUBY JAKO PERLIČKY

Každé ráno i každý večer a možná ještě častěji tráví každý člověk několik minut čištěním zubů. Chrup je nejen potřebný pro náš kvalitní život, ale je i určitou vizitkou samotného člověka. Je tedy nutné se o něj správně starat.  

Pomineme-li, že pokud nebudeme o zuby správně pečovat, budou bolavé. Bolest zubů je pro někoho ta nejhorší, kterou si dokáže představit. A nemluvě o tom, že dentální zákroky jsou i dosti nákladné. Další důsledek špatného starání se o zuby je jeho nehezký vzhled a možná i zápach z úst.

Je tedy nutné si je denně čistit. Říká se, že ideální je 3. minutové čištění.  Dentisté doporučují chodit minimálně jednou za rok na hygienu, kde odborník pomocí různých nástrojů odstraní zubní kámen a další nečistoty z celých zubů i v místech standardně špatně nebo vůbec dostupných.

Pro co nejkvalitnější vyčištění, je dobré používat zubní nit, mezizubní kartáčky a kvalitní zubní kartáčky. Kartáček by neměl být příliš tvrdý, aby neodíral sklovinu a nedřel dásně. SENCOR vstupuje na trh s naprostou novinkou ve svém portfoliu, a to elektrickými kartáčky. Nový elektrický sonický zubní kartáček SENCOR SOC 110 je nabízen ve třech barevných variacích, s možností nastavení až 10 režimů rychlosti a tvrdosti. Díky této rychlosti stěrů, až 41 000 za minutu, odstraní plak mnohonásobně lépe než při běžném čištění.

Kartáček SOC 110 je dalším chytrým pomocníkem, který díky technologii Quadpacer, dokáže rozdělit čištění na 4 bloky, čímž zajistí nejlepší výsledek. Stav baterie ukazuje LED displej a její výdrž výrobce udává až 45 dnů.

Kartáček SENCOR SOC 110 lze věnovat i jako dárek. Prodáván je v balení, které obsahuje 1 tělo kartáčku, 2 základní hlavice, 1 nabíjecí stanici se stojánkem v jednom, 1 přenosné pouzdro. Kartáček je velmi tichý a dostupný za cenu 999 Kč.