ZNAČKA BABYLISS PARIS PŘEDSTAVUJE NOVOU UNIKÁTNÍ ŽEHLIČKU NA VLASY ST440E

Žehlička na vlasy je dnes základem koupelnové výbavy téměř každé ženy. Francouzská značka BaByliss Paris, patřící mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů, nyní uvádí na trh novou žehličku na vlasy ST440E. Unikátní produkt má žehlící i loknovací plochu, a uspokojí tak ženy prahnoucí po vlnitých vlasech nebo naopak po rovném účesu.

Plochy žehličky ST440E jsou opatřeny exkluzivním povrchem Gold Ceramic Coating. Ten se stará o rovnoměrné rozložení tepla, je k vlasům velice šetrný a chrání je proti přehřátí. Povrch a plovoucí destičky o velikosti 24 x 120 mm zajišťují také dokonalý skluz vlasu, stálý tlak a snadnou manipulaci. Loknovací kulatá plocha má průměr 28 mm.

Teplotu žehličky můžete uzpůsobit podle typu vlasů – nastavit lze 6 pozic od nižších 160 °C, vhodných pro jemné vlasy, až po 235 °C. K tomu, aby vlasy byly krásně lesklé, pomůže navíc funkce ionizace.

Výrobci ze společnosti BaByliss Paris si byli vědomi také faktu, že ženy v koupelně obvykle bojují o každou minutu a vyladili vlastnosti žehličky k dokonalosti. Proto má výrobek funkci okamžitého zahřátí, díky které můžete žehličku ihned použít k modelaci požadovaného účesu. Navíc je přístroj opatřen LED displejem pro snadnější používání. A jelikož bylo při vývoji produktu pamatováno na bezpečnost, žehličku lze při manipulaci odložit na teplovzdornou podložku i je opatřena funkcí automatického vypnutí.

Věříme, že žehlička s atraktivním zlatočerným designem, na kterou výrobce poskytuje záruku 3 roky, se stane stylovým doplňkem každé koupelny.

Doporučená cena modelu ST440E je 1.590, – Kč.