Změna ve vedení programu Das WeltAuto

Společnost Porsche Česká republika, importér automobilů značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy oznámila změnu ve vedení programu prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů Das WeltAuto.   

Dosavadní vedoucí programu Roman Filip se rozhodl ukončit práci ve společnosti Porsche Česká republika a k 30. září 2017 ze společnosti odešel, aby se věnoval samostatné poradenské činnosti. Řízení Das WeltAuto převzal vedle svých dosavadních úkolů v rámci oddělení Corporate Sales jeho vedoucí Martin Březina.

Roman Filip vedl úspěšně oddělení Das WeltAuto od roku 2009. Za poslední čtyři roky zvýšila značka Das WeltAuto prodeje o 24,4 % a své postavení na trhu ojetých vozů stále posiluje. V roce 2016 zakoupili zákazníci u obchodních partnerů Das WeltAuto celkem 17 537 ojetých vozů. Letos zaznamenává značka ve srovnání s předchozím rokem nárůst o 8,8 %. 

Chtěli bychom Romanu Filipovi velmi poděkovat za tyto vynikající výsledky a popřát mu mnoho úspěchů v jeho další pracovní dráze, pohodu, pevné zdraví a spokojenost v osobním životě,“ uvedli jednatelé Porsche Česká republika Vratislav Strašil a Franz Pommer.