Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Trénujte s EXPRESKOU na lyže

19. 12 2011 | Chystáte se na hory, ale na lyžích jste nestála několik let? Máte strach, že se vám bude okolí smát? Nechcete, aby se vám na svahu hned po první jízdě roztřepala kolena? Navštivte nejbližší EXPRESKU – 30minutový kruhový trénink pro ženy, která pro nadcházející období připravila speciální sestavu cviků zaměřenou na posílení spodní poloviny těla.

Chystáte se na hory, ale na lyžích jste nestála několik let? Máte strach, že se vám bude okolí smát? Nechcete, aby se vám na svahu hned po první jízdě roztřepala kolena? Navštivte nejbližší EXPRESKU – 30minutový kruhový trénink pro ženy, která pro nadcházející období připravila speciální sestavu cviků zaměřenou na posílení spodní poloviny těla. Kde s tréninkem začnete, záleží jen na vás. EXPRESKA má v současné době 27 klubů po celé ČR a 3 v SR. Více na www.expreska.cz

Lidské tělo je sestaveno tak, aby bez potíží zvládlo denně ujít 40 km. Moderní, uspěchaná doba plná aut, kanceláří a televizních večerů si však nutně vybírá svou daň. Běžný člověk za den neujde víc než 7 km. Pak následuje dovolená a všichni se snažíme „urvat“ co nejvíc. Výsledkem je přetížení organismu, únava a svalová horečka.

Přitom se těmto potížím dá předejít. Jak? Třeba pravidelným tréninkem v EXPRESCE. Tři týdny cvičení připraví vaše tělo na nadcházející dovolenou na horách. Koordinační schopnosti nezbytné pro jízdu na lyžích zde sice nevybudujete (ty se formují v období od 3 – 14 let), ale zlepšíte si výdrž a kondici, zpevníte tělo a připravíte svaly na zátěž. Proč je právě kruhový trénink ideálním řešením přípravy? Jedná se o formu pohybu, která je nejen účinná a snadná, ale dá se bez potíží přenést do prostor fitness klubu. V EXPRESCE se posilování na speciálních hydraulických strojích v pravidelných intervalech střídá s aerobním cvičením mimo stroj. Svaly se procvičují symetricky a rovnoměrně. Takové cvičení zvládá začátečník, přínosné je však i pro pokročilého sportovce. Navíc EXPRESKA pro nadcházející měsíce kruhový trénink doplnila o nízký aerobik, speciální cvičení na stepperech a odpružených deskách, tedy cviky zaměřené na trénink spodní poloviny těla.

Připravte své tělo na aktivní dovolenou, navštivte nejbližší EXPRESKU.

TIP: Chystáte se strávit vánoční svátky či jarní prázdniny v jiném městě, než kde máte zakoupené členství v EXPRESCE? Nevadí! Trénink v žádném případě nepřerušujte. Své členství můžete bez potíží uplatnit v kterékoliv z 30 EXPRESEK v Čechách i na Slovensku.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO