Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Sněhová královna na Staroměstském náměstí

20. 12 2011 | Ve čtvrtek 22. prosince od 16.30 hodin na Staroměstském náměstí předvedou děti z TS Mirabel předpremiéru svého velkého divadelní projektu "Sněhové královny".

Představení Sněhové královny nastudovaly v rámci projektu „Benefice pro Gawain aneb Naše srdce nezamrzla”. Děti předvedou výsledky své dosavadní choreografické i scénografické práce.

Děti z TS Mirabel se rozhodly, že nacvičí celovečerní taneční představení a výtěžek z premiéry věnují na podporu Textilní dílny Gawain, sociální rehabilitace pro lidi s mentálním postižením. Jako téma si vybraly pohádu H.Ch. Andersena: Sněhová královna. Na celém projektu je unikátní, že se děti podílejí na veškerých přípravách. Nejprve si zvolily dějovou linku, kterou budou chtít tancem ztvárnit, pak navrhly scénu, kulisy, rekvizity i kostýmy, vybraly hudbu a nakonec vytvořily jednotlivé choreografie. To vše zvládly za velmi krátký čas prodloužených podzimních prázdnin,

Zveme tedy všechny, kdo chtějí zhlédnout zajímavý taneční projekt a zároveň svým vstupným přispět na dobrou věc, aby přišli 25. 1. 2012 i na premiéru do Saleziánského divadla na akci s názvem: Benefice pro Gawain, aneb Naše srdce nezamrzla”. 

Více najdete na www.tsmirabel.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO