Samsung spouští předobjednávky na nové 4K QLED TV a nabízí k nim soundbar zdarma

Samsung spouští speciální předobjednávkovou kampaň na své nejnovější 4K QLED televizory pro rok 2019. Navíc každý zákazník, který si do 31. března 2019 předobjedná a zaplatí vybraný model nejnovější 4K QLED TV 2019, dostane zdarma k vybranému modelu i příslušný soundbar, a to v hodnotě až 18 990 Kč. První předobjednané a zaplacené televizory spolu s vybraným soundbarem začne Samsung distribuovat zákazníkům od poloviny března.

Akce platí jen při předobjednání do 31. března 2019 na stránce samsung.cz nebo prostřednictvím značkových prodejen Samsung.

Samsung vybavil svoje televizory QLED pro rok 2019 přímým zadním podsvícením Direct-Full-Array a technologií „Ultra Viewing Angle“. Díky těmto novým technologiím dokážou Samsung QLED TV pro rok 2019 poskytovat hlubší odstíny černé, sofistikovanější řízení kontrastu a širší zorné úhly.*

Po prvotním nasazení do modelů s rozlišením 8K vybavil Samsung i nové modely QLED 4K svým patentovaným „kvantovým procesorem“, který je vybavený umělou inteligencí a umožňuje tak televizorům QLED 4K reprodukovat jakýkoliv obsah v různém rozlišení s lepším jasem, vyšší kvalitou obrazu a zvukem optimalizovaným pro každou scénu pomocí upscalingu podporovaného umělou inteligencí.

Všechny televizory Samsung QLED pro rok 2019 podporují standard HDR10+, který umožňuje špičkové zpracování obrazu. Standard HDR10+ díky optimalizaci kontrastu pro každou scénu rozjasňuje jasné scény a ztmavuje tmavé scény, aby si uživatelé mohli obraz vychutnat do nejmenších detailů.