Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Pro prvňáčky z Prahy 13 byl připraven zábavný program

2. 09 2011 | První školní den je v Praze 13 tradičně spojen se zábavným programem pro prvňáčky, který má zmírnit jejich obavy z nástupu do školy. Do prvních tříd má v tomto školním roce v městské části nastoupit skoro 700 dětí. Velká část z nich po úvodním přivítání ve škole přišla se svými rodiči nebo učitelkami na akci „Hurá do školy“, kterou radnice uspořádala v Centrálním parku.

Tam na ně čekal zábavný program s popleteným prvňákem Albertem, s písničkami a tancováním, ale také se soutěžemi ve vázání tkaniček, skládání číselné řady a ořezávání tužek. Ceny vítězům předával starosta Prahy 13 David Vodrážka se svými zástupci Davidem Zeleným, Petrem Zemanem a Alešem Marečkem. Na zástupce radnice si klaun Albert vymyslel také pěknou soutěž – utkali se se čtyřmi občankami – maminkami prvňáků – při plnění úkolu, jak dostat kulatou sušenku z vlastního čela do úst bez použití rukou. Jako jediná úkol úspěšně splnila zástupkyně maminek a získala pro své dítě velkou stavebnici.

Dárkové tašky od městské části ale dostali všichni prvňáci. V programu dále vystoupila zpěvačka Inka Rybářová, taneční studio Domino a několik pohádkových postav. Velký zájem byl o atrakce zdarma - poníky, skákací hrad, kolotoč, houpačky a cukrovou vatu, ale také o zásahové vozidlo stodůleckých dobrovolných hasičů nebo o koně městské policie.

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO