Objednejte si jídlo přes novou pohodlnou aplikaci

DámeJídlo.cz, jednička na poli zprostředkování a dovozu jídla z restaurací, spustila v minulých dnech novou, vylepšenou aplikaci.  

„Nová aplikace je prvním zásadnějším oživením po téměř 5 letech. Aplikaci jsme postavili od základu nově, s důrazem na jednoduchost objednání a stabilitu. Aplikaci budeme pravidelně vylepšovat a přizpůsobovat potřebám zákazníků a nabídce restaurací,“ osvětluje cestu nové aplikace na svět Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz a dodává: „Prvními vylepšeními jsou jednoduché vyhledávání oblíbených restaurací, ze kterých si zákazník již objednal a přidání mapy, aby si zákazník nemusel pamatovat adresu pro každé místo ze kterého zrovna objednává.“

Díky nové aplikaci DámeJídlo.cz, která aktuálně patří k nejstahovanějším aplikacím ve světě Android i iOS, si tak lze oblíbené jídlo objednat kdykoliv a odkudkoliv ještě pohodlněji. Z bohaté nabídky více než 1500 restaurací v téměř 130 městech a obcích po celé ČR si vybere opravdu každý. Od české klasiky přes pizzu, burgery až po zdravé sushi, asijská jídla či lahodné donuty.

DámeJídlo.cz je součástí společnosti Delivery Hero, největší celosvětové firmy zprostředkující dovoz jídla z restaurací. Ta v současnosti zprostředkuje okolo 20 milionů objednávek za měsíc ve 47 zemích.