Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Největší lezecká stěna v ČR

1. 03 2011 | Restaurace, sportovní bar v Praze na Smíchově a především lezecká stěna - bouldering. Pořádáme kurzy lezení pro začátečníky, pokročilé, firmy, školy, děti a dospělé, akce pro skupiny.

LOKAL BLOK je největší boulderová stěna v České republice. Profesionálům i začínajícím lezcům nabízí přes 500 m² lezeckých profilů s více než 60 vyznačenými cestami různé obtížnosti. Dokonale tak odpovídá požadavkům stále většího počtu nadšenců, kteří boomu boulderování (tedy lezení bez jištění) propadli. Stěna nebývá většinou příliš vysoká, v LOKAL BLOKU maximálně 4,5 metru, a na zemi jsou vysoké měkké matrace, do kterých lezci padají.

Veškeré vybavení potřebné k boulderování (speciální lezecké boty, pytlík na magnésium) je možné si při příchodu zapůjčit, popřípadě i koupit. Vstupné není časově omezené, proto tato stěna představuje skutečně ideální vybytí. A komu je šedesátka cest málo, může se zavěsit také na další části z bohatého vybavení stěny: lišty, hrazdy, ribstole, lana aj…

Profesionálové, kteří jsou na stěně vždy k dispozici, vám rádi poradí se základy boulderového lezení i s technikou či vhodným tréninkem. Konzultovat s nimi můžete i různé iontové nápoje či zdravé tyčinky na dodání potřebné energie. Pro začátečníky, nebo ty, kteří touží po pravidelném tréninku pod odborným dohledem, pořádá boulderová stěna LOKAL BLOK kurzy. Zejména o kurzy pro děti a mládež bývá neobvyklý zájem.

www.lokalblok.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO