Kouzlo podzimních treků - Dámská a pánská outdoorová obuv MERRELL podzim 2012

Babí léto i celé podzimní období láká k výletům do přírody. Slunce ještě stále hřeje, ale už nepálí jako v létě. Ideální počasí pro pořádný výšlap. Stačí se jen dobře vybavit.

Americká značka MERRELL připravuje pro outdoorové nadšence po celém světě kvalitní boty už více než 30 let. V její nabídce najdete jak nízké trekové boty, tak vyšší provedení chránící kotník.

Modely MERRELL jsou unikátní kombinací nejnovějších funkčních technologií a atraktivního designu.

Veškeré dámské boty MERRELL jsou pak vybaveny patentem Q-form?, který přizpůsobuje obuv ženskému způsobu chůze a tím pomáhá předcházet bolestem zad a prodloužit životnost obuvi.

Novinky pro sychravé dny ? pro něj
 
NOVINKA Pánský model MERRELL GEOMORPH BLAZE
je vyrobený z pravé kůže (kombinace nubuku a semiše). Vnitřní polstrování z Mesh materiálu je ošetřené antibakteriální úpravou Aegis?. Díky odpružení Air Cushion? v patní části bota lépe absorbuje  nárazy. Speciální podrážka Vibram? vám nedovolí uklouznout na suchém i vlhkém povrchu.
Doporučená cena: 2299 Kč, 90 Euro
 
NOVINKA Pánský model MERRELL PHOENIX SPORT GORE-TEX
představuje novinku v oblasti obuvi pro lehkou turistiku i běžné nošení. Je vyroben z kombinace pravé kůže a materiálu Mesh a vybaven nepromokavou přesto však prodyšnou membránou GORE-TEX?. Skládací manžeta přišitá k jazyku zabraňuje pronikání nečistot přes šněrovací část. Vnitřní polstrování z Mesh materiálu je ošetřeno antibakteriální úpravou Aegis?. Odpružení Air Cushion? v patní části zajišťuje lepší absorpci nárazu.
Doporučená cena: 2599 Kč, 105 Euro
 
Pánský model MERRELL AXIS 2 SPORT GORE-TEX
Obuv vhodná pro multi-sportovní outdoorové aktivity i běžné nošení. Membrána Gore-Tex zabrání proniknutí okolní vlhkosti dovnitř boty a zároveň zanechá obuv příjemně prodyšnou. Model je vyroben z kombinace syntetické kůže a materiálu Mesh, který je ošetřený antibakteriální úpravou Aegis?. Speciální 4mm silná podrážka Vibram? Axis? vám nedovolí uklouznout.
Doporučená cena: 3399 Kč, 135 Euro
 
Pánský model MERRELL RADIUS
vhodný pro multi-sportovní outdoorové aktivity i běžné nošení vyniká typickým MERRELL designem. Je vyroben z pravé kůže a vnitřní polstrování z materiálu Mesh je ošetřeno antibakteriální úpravou Aegis?. V patní části je stejně jako u všech outdoorových modelů MERRELL umístěno patentované odpružení Air Cushion?. Znalci ocení podrážku Vibram?.
Doporučená cena: 2599 Kč, 105 Euro
 
Novinky pro sychravé dny ? pro ni
 
Dámský model MERRELL ENUMA
Je vyrobený z kombinace syntetické kůže a prodyšného materiálu Mesh. Skládací manžeta přišitá k jazyku zabraňuje pronikání nečistot přes šněrovací část. Jedná se o lehký model vhodný pro multi-sportovní outdoorové aktivity i běžné nošení.
Doporučená cena: 1 999 Kč,  80 Euro
 
Dámský model MERRELL AVIAN LIGHT LEATHER
vhodný pro multi-sportovní outdoorové aktivity i běžné nošení.  Atraktivní design. Model je vyroben z nepromokavého nubuku, který zajistí pohodlí i v sychravých dnech. Lehký a přitom odolný model je  vybaven podrážkou Vibram?.
Doporučená cena: 2 499 Kč,  100 Euro
 
Kotníkové pohorky pro něj
Pánský model MERRELL CHAMELEON 4 MID WATERPROOF
vhodný pro multi-sportovní outdoorové aktivity i běžné nošení. Vyrobený z kombinace pravé kůže s prodyšným materiálem Mesh. Skládací manžeta přišitá k jazyku zabraňuje pronikání nečistot přes šněrovací část.  V patní části je umístěné patentované odpružení Air Cushion? pro lepší absorpci nárazu. Obuv je vybavená oblíbenou podrážkou Vibram?. Doporučená cena: 3599 Kč, 145 Euro
 
Pánský model MERRELL MOAB MID GORE-TEX?
je vyroben z kombinace syntetické kůže a materiálu Mesh. Vyšší provedení chrání kotník. Oblíbená podrážka Vibram? vám nedovolí uklouznout. Boty s membránou za bezkonkurenční cenu!
V nabídce hned několik barevných variant.
Doporučená cena: 2 999 Kč, 120 Euro
 
Kotníkové pohorky pro ni
Dámský model MERRELL AVIAN LIGHT MID WATERPROOF
Merrell se při přípravě řady AVIAN inspiroval v říši ptáků. Tlumené přírodní barvy jsou podtržené výraznými detaily. Důležitým prvkem je vrstvení materiálů, které evokuje skládání jednotlivých pírek. Pro modely Avian je stejně jako pro ptáky typická jejich nízká hmotnost. Jsou lehké jako pírko! Přitom však mimořádně odolné. Model vyrobený z kombinace pravé kůže a materiálu Mesh je vybavený oblíbenou podrážkou Vibram?. Doporučená cena: 3299 Kč, 130 Euro
 
Dámský model MERRELL MOAB MID GORE-TEX?
je vyroben z kombinace syntetické kůže a materiálu Mesh. Vyšší provedení chrání kotník. Oblíbená podrážka Vibram? vám nedovolí uklouznout. Boty s membránou za bezkonkurenční cenu!
V nabídce hned několik barevných variant.
Doporučená cena: 2 999 Kč, 120 Euro