EKOSPOL zahajuje výstavbu projektu Panorama Kyje II

Výstavbu dalších 90 bytů v projektu Panorama Kyje II dnes zahajuje přední česká developerská společnost EKOSPOL. V době zahájení stavby je prodáno již více než 57 % všech bytů. Jedná se již o třetí velký bytový areál, který společnost EKOSPOL v letošním roce zahájila.  

Bytový areál Panorama Kyje II nabízí celkem 90 bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk ve dvou moderních čtyřpodlažních viladomech s výtahy. Navazuje na již vyprodanou první etapu s celkem 221 novými byty, která byla dokončena v roce 2009. Ceny bytů v docházkové vzdálenosti stanice metra linky B Rajská zahrada začínají již na 40 000 Kč za metr čtvereční.

„Náš projekt Panorama Kyje II jsme koncipovali jako nejlevnější dostupné bydlení na metru. Právě docházková vzdálenost metra, nádherný výhled z většiny bytů a samozřejmě nejnižší cena ve srovnání s konkurencí jsou našimi hlavními konkurenčními výhodami. To potvrzují i prodejní výsledky – před zahájením stavby máme prodáno přes 57 % všech bytů. Pokud půjde prodej stejně dobře i nadále, zařadíme ještě letos do prodeje i třetí etapu s dalšími 90 byty,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.
 
Vilapark Uhříněveská obora: Nové byty v nabídce
EKOSPOL zároveň doplňuje nabídku nových bytů v dalším úspěšném projektu Vilapark Uhříněveská obora v Praze – Uhříněvsi o dalších 56 bytů v domech A a B. V prodeji je tak již všech 5 domů s celkem 151 byty, přičemž první etapa zahrnující 3 domy a 95 bytových jednotek se již staví.
 
Průměrná cena bytů v těsném sousedství chráněné Obory v Uhříněvsi činí 39 400 Kč za metr čtvereční včetně DPH. Perfektní dopravní dostupnost centra Prahy je zajištěna přímým vlakovým spojením na Hlavní nádraží do 20 minut nebo dostupností metra linky C do 10 minut autobusem.