Chcete kvalitní připojení za dobrou cenu?

Nabídka internetového připojení a kabelové televize CenTrio se rozšiřuje o výhodné balíčky. Balíček „VÍM, CO CHCI“ obsahuje 58 televizních kanálů včetně HBO a internet 50/50 Mbps za bezkonkurenční cenu 699 Kč měsíčně, dále balíček „CHCI VÍCE“ obsahující 49 televizních kanálů plus internet 30/30 Mbps za 599 Kč měsíčně, uvedené ceny platí při úvazku na 12 měsíců a obsahují STB a modem. 

V balíčcích služeb CenTrio je možné pořídit internet, kabelovou televizi s 58 programy včetně HBO a telefonní linky za velmi výhodné ceny, které u konkurence nemusíte nalézt.

CenTrio nabízí připojení domácností a firem ve vybraných částech Prahy optickým kabelem. Jeho 10 Gb páteřní síť je garancí stabilního výkonu a vysoké rychlosti přenosu dat.
 
V současné době je síť CenTrio k dispozici v lokalitách: Luka, Lužiny, Stodůlky, Velká Ohrada, Nové Butovice, Modřany, Řepy, Barrandov, Chodov, Kobylisy, Kamýk, Prosek, Dědina. Další lokality na území Prahy rychle přibývají.
 
Podle testu nezávislého serveru Lupa je připojení CenTrio nejrychlejším v Praze. (http://www.lupa.cz/clanky/kdo-ma-nejrychlejsi-internet-v-praze/).
 
Popis fotografie: Na výhodnou nabídku Centrio upozorňují hostesky s letáky u stanic metra.