Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Břeh třebonického rybníka ožije atraktivními sporty

5. 08 2011 | Jste-li příznivci netradičních sportovních disciplín, zveme vás na letošní Třebonické letní hry, konající se v sobotu 13. srpna od 11 hodin na březích rybníka v Třebonicích v Praze 13. Již 11. ročník této sportovní akce pořádá Sdružení dobrovolných hasičů Třebonice ve spolupráci s Úřadem městské části Praha 13 a Kulturním domem Mlejn. Záštitu převzal starosta David Vodrážka.

Jako každý rok, tak i letos zaplane na sportovišti symbolický oheň, podobný tomu olympijskému. Hořící pochodeň přinesou do Třebonic sportovci štafetovým během z radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí, kde ji v 10.30 převezmou z rukou zástupce starosty a bohyně Athény, vystupující z útrob země.

Tříčlenná družstva se utkají v pěti disciplínách – slalom s kolečkem v kombinaci s hašením ruční stříkačkou, řezání klády ruční pilou, záchrana tonoucího z kánoe, běh přes plovoucí lávku a štafeta v pití piva či limonády. Uvidíte souhru týmů, překvapivé výkony i krkolomné pády. Přijďte fandit a dobře se pobavit! Vstupné je zdarma.

Občerstvení, hudba a doprovodný program jsou zajištěny. Příjemné večerní chvíle od vyhlášení vítězů až do 22. hodiny zpestří všem účastníkům i fanouškům na břehu třebonického rybníka kapela JC Band.

Případní zájemci o aktivní účast (tříčlenná družstva) se mohou hlásit u vedoucího oddělení krizového řízení Jaroslava Matýska - telefon 235 011 239 nebo 607 613 652. Startovné za družstvo je 200 Kč. Zatím se přihlásilo 11 soutěžních družstev.

Do Třebonic jede v sobotu autobus MHD č. 249 ze stanice metra B Luka v 10.23, 11.23, 12.23…

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO