Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Europe Marketing & Consulting alias EuropeMC v novém

6. 08 2008 | Europe Marketing & Consulting s.r.o. (zkráceně EuropeMC) je součástí internetového trhu v České republice sice pouze od ledna roku 2008, ale jen firemním statutem. Lidé v naší firmě jsou profesionálové, lektoři v oblasti IT SW, obchodu, vyškoleni nejlepšími lidmi jako je Ivan Bureš, Pavel Řehulka a dalšími. Systém PUBLIC08 se stal pojmem v oblasti profesionálních aplikací, jako jsou portály, eshopy, B2B i B2C..

Europe Marketing & Consulting s.r.o. (zkráceně EuropeMC) je součástí internetového trhu v České republice sice pouze od ledna roku 2008, ale jen firemním statutem. Lidé v naší firmě jsou profesionálové, lektoři v oblasti IT SW, obchodu, vyškoleni nejlepšími lidmi jako je Ivan Bureš, Pavel Řehulka a dalšími. Systém PUBLIC08 se stal pojmem v oblasti profesionálních aplikací, jako jsou portály, eshopy, B2B i B2C..

Výroba www na přání je naší hlavní činností, protože v ní jsme zkrátka dobří. Komu se tyto slova zdají jako chvástání, přijďte k nám s kým budete chtít, s odborníkem, uvidíte, že nemlátíme prázdnou slámu. Máme rádi opozici, připomínky, neboť tak vidíme, že o náš systém máte zájem.
Mimo toho, že vyrábíme, také provozujeme několik portálů ze života, auto-moto, bydlení, notebooků a mnoha dalším pomáháme s reklamou a SEO optimalizacemi.

 

 

Diskuse

.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO