Právě se nacházíte:

Zbraslavský jarmark

4. 11 2011 | Zbraslavské jarmarky jsou potravinovo-řemeslné trhy s kvalitními tuzemskými potravinami řemesly. Nakoupíte zde i podomácku šité, pletené či vyráběné věci s nápadem. Na trhu vždy najdete jeden lokální pivovar s dobrým pivem. Připraven je bohatý doporvodný program pro celou rodinu.

PŘIJĎTE S CELOU RODINOU NA ZBRASLAVSKÉ JARMARKY 27.8.! Rodinné centrum Pexeso Zbraslav ve spolupráci s MČ Zbraslav srdečně zve na bohatý trh s kvalitními tuzemskými potravinami i řemesly. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program. Začínáme opět s DIVADÉLKY v nedaleké MĚSTSKÉ ZAHRADĚ. Od 11.00 zahraje divadelní soubor Kůzle pohádku "O čarovné květině". Slečna Veronika na cestě nachází ztracenou květinu čerta Pletoštejla. Úplně se do ní zamiluje, aniž by byla schopna vidět její skutečnou krásu schovanou uvnitř. Ještěže má čert Pletoštejl dobré srdce, které Veroniku naučí uvidět i věci očím ukryté. Představení je vhodné pro děti do 3 let. Více najdete na http://www.divadelkokuzle.estranky.cz/clanky/z-kuzleci-dilnicky-aneb-nase-divadelni-hry/carovna-kvetina.html.

Divadélka budou v zahradě vždy v den jarmarků během září a října, vždy od 11:00. NA NÁMĚSTÍ mezi 9:30-11:30 zahraje svérázný harmonikář FRANTIŠEK TOMÁŠEK a děti můžete během nákupů zaměstnat ve TVOŘIVÉ "PLODÍLNĚ" mezi 9:00-11:00, kde vyzkouší malování větvičkami, bramborovými razítky, brusinkami, vínem a vším možným, co okolo nás ke konci prázdnin roste. Vedle tradičního pestrého sortimentu můžete na trzích ochutnat pivo Starokladenského pivovaru.

http://www.zbraslavskejarmarky.cz/

Čtěte více