Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Dětský den v pohádce

5. 06 2010 | Letošní Den dětí, který Praha 13 uspořádala v úterý 1. června v Centrálním parku, byla ve znamení pohádek. Zábavu řídili například princ Albertík, princezna Madlénka, král Králík nebo mnich Elmo. První hodinu byl program určen dětem z mateřských škol, poté žákům základních škol.

Letošní  Den dětí, který Praha 13 uspořádala v úterý 1. června v Centrálním parku,  byla ve znamení pohádek. Zábavu řídili například princ Albertík, princezna Madlénka, král Králík nebo mnich Elmo. První hodinu byl program určen dětem z mateřských škol, poté žákům základních škol. Děti i jejich učitelky soutěžily v řadě disciplín, např. ve skládání puzzle nebo nafukování velkého balónu.  Ve jedné ze soutěží vyhrála jedna školka skluzavku za 10 000 korun. Ceny výhercům předávali zástupci starosty Petr Zeman a David Zelený. Kromě  písniček a  soutěží děti pobavily také houpačky, kolotoče, poníci a další atrakce.

V průběhu programu předali žáci ZŠ Klausova z Velké Ohrady složenku na 2 384 korun, které na výzvu radnice Prahy 13 poslali na povodňový účet do Karviné. Školáci uspořádali benefiční představení a výtěžek ze vstupného zaslali obyvatelům Karviné, jejíž  starosta jim v živém telefonickém rozhovoru poděkoval. Finanční příspěvek ve výši 3000 korun poslali do Karviné také členové Sboru dobrovolných hasičů Stodůlky.

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO