Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vánoční jarmark v Otrokovicích

11. 12 2010 | Ve čtvrtek 9. prosince uspořádalo občanské sdružení Naděje pro veřejnost Vánoční jarmark. V prostorách zahrady Domu Naděje bylo několik stánků s výrobky s vánoční tématikou, které vyráběli lidé se zdravotním postižením.

I letos bylo z čeho vybírat, krásné vánoční ozdoby a přáníčka, adventní věnce, vánoční dekorace ze sušených květů a plodů, svíčky všeho duhu a plno keramiky. Nechyběl ani zdobený vánoční perník, pečená jablka a řada dalších pochutin.

Jarmark navštívili představitelé města, obyvatelé Otrokovic, děti ze škol, které přišly koupit dárek svým rodičům. Pro návštěvníky byla zpestřením dvě zvířata, která nalezla v otrokovické pobočce svůj nový domov. Jedná se o götingenské miniprasátko a holandskou zakrslou kozu, kterým zaměstnanci a klienti společně vybudovali v areálu pobočky ustájení. Kontakt se zvířaty má pro klienty otrokovické Naděje velký terapeutický význam, ať už pro ty, kteří se budou o zvířata starat, tak také pro ty klienty, kteří je budou chodit navštěvovat a těšit se z jejich přítomnosti.Této aktivitě za účasti návštěvníků jarmarku požehnal P. Mgr. Josef Zelinka z farnosti sv. Vojtěcha v Otrokovicích.

www.nadeje.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO