Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

EKOSPOL zahajuje prodej bytového areálu Vilapark Uhříněveská obora

21. 09 2011 | Přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. dnes oficiálně zahájila prodej dalšího rezidenčního projektu. Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora nabídne celkem 151 vysoce kvalitních nových bytů v pěti tří až pětipodlažních viladomech v těsném sousedství chráněné Obory v Uhříněvsi.

Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora je koncipován jako rezidenční projekt nabízející nejlevnější rodinné bydlení v celé Praze. Na všechny byty v projektu Vilapark Uhříněveská obora se vztahuje dlouhodobá výzva společnosti EKOSPOL nazvaná Záruka nejnižší ceny! Pokud jakýkoli zájemce nalezne levnější srovnatelný byt od konkurenčního developera, EKOSPOL tuto nižší cenu dorovná a ještě klientovi poskytne další slevu ve výši 50 000 Kč.

„Ceny bytů v bytovém domě D, jejichž prodej dnes zahajujeme, dosahují v průměru 39 400 Kč za metr čtvereční včetně DPH. V praxi to znamená, že byt 1+kk koupí zájemci již za 1,4 mil. Kč, 2+kk za 1,8 mil. Kč a 3+kk za 2,9 mil. Kč,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Výstavba projektu Vilapark Uhříněveská obora by měla být zahájena na jaře příštího roku, první obyvatelé by se do nových bytů mohli stěhovat již v létě 2013.

Koncepce projektu
Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora vyroste mezi ulicemi Bečovská a V Bytovkách v těsném sousedství chráněného lesního porostu Obora v Uhříněvsi. Bude tvořen pěti viladomy s třemi až pěti nadzemními podlažími, které se stanou harmonickým propojením bytových a rodinných domů v sousedství a nabídnou nádherný výhled na lesní oboru z většiny bytů. U bytů v přízemí jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, u bytů v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy. Dispozice bytů sahají od 1+kk (31 m2) až po 3+kk (80 m2).

Milovníky přírody a aktivního trávení volného času jistě nadchne bezprostřední blízkost více než 30 hektarů zalesněné plochy v přírodní památce „Obora v Uhříněvsi“ či docházková vzdálenost Podleského rybníka, třetího největšího rybníka v Praze, který je zejména v létě oblíbeným a vyhledávaným místem ke koupání.

EKOSPOL = objektivně nejlevnější a nejprodávanější nové byty v Praze!
Developerská společnost EKOSPOL je díky dlouhodobé strategii maximalizace obratu a zároveň minimalizace firemní režie developerem s jednoznačně nejlevnějšími novými byty v Praze. Ceny bytů začínají na 26 800 Kč za metr čtvereční včetně DPH a těmto cenám nemohou při objektivním srovnání konkurovat ani výrazně větší developeři.

Podle objektivních kritérií jsou byty od EKOSPOL a.s. zároveň nejprodávanějšími byty v Praze, což dokládá fakt, že EKOSPOL je jediným z velkých developerů, který má všechny dokončené byty neustále vyprodány.

EKOSPOL zároveň financuje všechny své rezidenční projekty výhradně z vlastních finančních prostředků bez použití bankovního či jiného cizího kapitálu. To dokládá např. i fakt, že pro své projekty zásadně nezakládá žádné účelově založené společnosti a za všechny své závazky vůči klientům ručí společnost EKOSPOL a.s. svým základním kapitálem. Unikátní finanční stabilitu společnosti dokládá i uznávané ratingové ocenění ČEKIA Stability Award, v němž EKOSPOL získal jako jediný rezidenční developer v Praze nejvyšší možné hodnocení AAA Excelentní a zařadil se mezi 100 nejstabilnějších českých firem ze všech oborů. Takovou jistotu svým klientům neposkytuje žádný jiný velký developer v Praze.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO