Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

CHANNEL CROSSINGS ČLENEM AJŠA ASOCIACE JAZYKOVÝCH ŠKOL A AGENTUR ČR

12. 01 2012 | Přední jazyková škola Channel Crossings se začátkem roku 2012 stala členem AJŠA Asociace jazykových škol a agentur ČR. Rozhodlo tak prezidium AJŠA ČR. “Členství v Asociaci jazykových škol a agentur nás velmi těší,” uvádí Vítězslav Bican, ředitel jazykové školy Channel Crossings.

Kvalitu služeb, které poskytují členské školy a agentury, garantuje Kodex kvality AJŠA ČR. Tento Kodex se zaměřuje na pět oblastí – profesionální přístup, kvalifikovanost lektorů, vlastní metodiku, transparentnost referencí a výuku v souladu s Evropským referenčním rámcem pro jazyky. „Členství v AJŠA ČR dokládá, že naše služby jsou objektivně hodnoceny jako profesionální a vysoce kvalitní,“ konstatuje Vítězslav Bican.

Jazyková agentura Channel Crossings patří mezi největší jazykové školy v Praze. Za dobu svého devatenáctiletého působení na trhu se vyprofilovala v agenturu poskytující komplexní jazykové služby, od jazykové výuky pro firmy i veřejnost přes studium v zahraničí až po překlady, tlumočení a zajišťování konferenčního servisu. „Naší vizí je se stále zlepšovat a vyhovět i těm nejnáročnějším potřebám našich klientů,“ uzavírá ředitel Channel Crossings, Vítězslav Bican.

 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO