Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Valentýnský set vín pro dva. Na lásku!

3. 02 2011 | Jistě již mnoho z Vás přemýšlí čím potěší svou lásku k svátku zamilovaných, těm ostatním připomínáme, že se blíží Sv. Valentýn, a proto jsme pro Vás připravili speciální kolekci 6 http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​na-las­​ku-val­​entyns­​ky-set­​-pro-d­​va/­​ vín, která je originálním vyznáním a navíc zpříjemní společné chvíle sklenkou vína.

Jistě již mnoho z Vás přemýšlí čím potěší svou lásku k svátku zamilovaných, těm ostatním připomínáme, že se blíží Sv. Valentýn, a proto jsme pro Vás
připravili speciální kolekci 6 http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​na-las­​ku-val­​entyns­​ky-set­​-pro-d­​va/­​ vín, která je originálním vyznáním a navíc zpříjemní společné chvíle sklenkou vína. V dnešní uspěchané době nemáme moc času říct si, co jeden pro druhého znamenáme. Svátek svatého Valentýna je k tomu perfektní příležitostí a je tu jen jedenkrát do roka!

http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​prosec­​co-tre­​viso-d­​oc/ Bílý sekt - Prosecco Treviso
Italské šumivé víno s charakteristickým buketem a suchou melodickou chutí.
Frizzante - víno s jemným perlením. Skvělý začátek každé romantické večeře.

http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​fragol­​ino-ja­​hodove­​-vino/­​­​ Červený sekt -Fragolino jahodové víno
Jemně perlivé sladké aromatizované víno s výraznou chutí a aroma lesních jahod pochází z oblasti Veneto v Itálii z vinařství Rocca dei Forti. Tomu žádná dáma neodolá. Doporučujeme jako aperitiv nebo dezertní víno.

http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​eko-hn­​izdo-c­​hardon­​nay-vz­​h-2008­​/ Eko Hnízdo Chardonnay výběr z hroznů 2008
Suché harmonické víno s medovými a krémovými tóny doplněné pikantní kyselinkou. Ve vůni lze rozeznat oříšky a mátový list. Toto víno je vhodné k dlouhodobé archivaci i pro slavnostní příležitosti. Hrozny Eko Hnízda jsou v BIO režimu, kvalita a čistota zaručena.

http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​eko-hn­​izdo-m­​erlot-­​zemske­​-ps-20­​07/­​ Eko Hnízdo Merlot pozdní sběr 2007
Červené víno s příjemnou chutí zralých višní a s jemnou tříslovinou. Skvělý merlot, který je důkazem, že ne Moravě umí červená vína s charakterem. Hrozny zrály na jižním svahu viniční tratě Terasy a jsou v BIO kvalitě.

http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​gotber­​g-rula­​ndske-­​modre-­​rose-v­​zh-200­​9/­​ Gotberg Rulandské modré Rosé výběr z hroznů 2009
Polosladké růžové víno z červených hroznů s výraznou chutí, nesoucí v sobě stopy horkého indiánského léta. Ideální víno nejen pro prázdninová posezení, ale i pro podzimní či zimní konzumaci nebo archivaci, která dokáže zvýraznit chuť tohoto rosé. Zavzpomínejte na léto a těšte se na to další se sklenkou růžovky z Gotbergu.

http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​renace­​r-enam­​ore-20­​08/­​ Renacer Enamore 2008
Víno zamilovaných. Exkluzivní víno Enamore je výsledkem spolupráce slavného producenta Amarone vinařství Allegrini a argentinského vinařství Renacer.
Název Enamore je slovní hříčkou ke slavnému Amarone a tím podobnost rozhodně nekončí. Plné, koncentrované, vzrušující víno temné, zasněné rubínové barvy,
svůdné vůně zralých ostružin, hrozinek a švestek. Smyslné tóny exotického koření, dřeva a čokolády jsou bezchybně propojeny s ovocností. Plné tělo, komplexní víno a dlouhá dochuť zarámovaná v jemných tříslovinách, to je Enamore 2008, velmi speciální víno, které překvapí mnoho milovníků vína.

Celá kolekce je http:­​//www.­​wineli­​nk.cz/­​eshop/­​na-las­​ku-val­​entyns­​ky-set­​-pro-d­​va/­​ ZDE

Na lásku!

http://www.winelink.cz/

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO