Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Café Emporio

7. 12 2011 | Vše pod jednou střechou... Jsme jednou z vedoucích světových společností podnikajících v nápojovém průmyslu pro milovníky kávy - pro maldé i starší, a od roku 1994 od otevření naší první kavárny jsme urazili velkou cestu.

Vše pod jednou střechou...

Jsme jednou z vedoucích světových společností podnikajících v nápojovém průmyslu pro milovníky kávy - pro maldé i starší, a od roku 1994 od otevření naší první kavárny jsme urazili velkou cestu. Dnes nabízíme širokou škálu kávových produktů vynikající kvality, díky vlastnímu kvalifikovanému a šetrnému způsobu pěstování kávy. Celý žetězec činností spočívající v pěstování kávy, jejím zpracování, pražení až po dopravu a přípravu tohoto lahodného nápoje v prémiové kvalitě vyžaduje obrovskou péči a úsilí. Abychom byli schopni přinášet každodenně tu nejlepší kvalitu, aplikujeme ty nejlepší postupy ve všech procesech naší činnosti od kontroly, přes trvale udržitelné pěstování, obchod, technologie, sociální odpovědnost, až po samotný kavárenský provoz.
 
Inovace a tradice jdou v Coffee Day ruku v ruce a vše, co se týká naší kávy, máme zkrátka pod kontrolou... Příběh naší kávy započal před 140 lety několika málo kávovými zrnky. O desítky let později, naše mise je stále stejně jasná - obyčejné kávové zrnko je stále tím nejdůležitějším. Naše produkty, procesy, inovace, nápady a zkušenosti společně s vynikajícím technologickým a kvalitativním zázemím, to vše vytváří z obyčejného zrnka jedinečný kávový zážitek.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO