Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

POPRON.cz - hudba, film, knihy...

29. 07 2010 | Provozovatelem webových stránek www.popron.cz je Popron Média s.r.o.. Firma působí na českém trhu již 20 let, jsme tedy zavedeným a spolehlivým partnerem. Jsme jedním z největších e-shopů s ucelenou nabídkou hudby, filmů, knih, hraček, modelů, R/C hraček, dekorací, společenských her, puzzlů, stavebnic...

Provozovatelem webových stránek www.popron.cz je Popron Média s.r.o.. Firma působí na českém trhu již 20 let, jsme tedy zavedeným a spolehlivým partnerem.

Popron – Váš spolehlivý e-shop
Jsme jedním z největších e-shopů s ucelenou nabídkou hudby, filmů, knih, hraček, modelů, R/C hraček, dekorací, společenských her, puzzlů, stavebnic, sortimentu pro kuchyň, domácnost, zahradu, auto, kutily, kancelář, v naší nabídce najdete i kosmetiku a šperky.

Popron – Katalog pro celou rodinu
Minimálně šestkrát za rok oslovujeme zákazníky tištěným katalogem, jehož virtuální podobu najdete na našich stránkách a jehož motto: “Katalog pro celou rodinu“ přesně vyjadřuje naši filozofii. Rozesíláme též katalogy speciální – například katalog s hračkami Hraj si! distribuovaný v předvánočním období či katalog s nabídkou „pošetkových“ DVD a CD.
         
Popron – Logistický specialista
Naší další velkou výhodou jsou velké skladové prostory v Rudné u Prahy o celkové ploše 8000m². To nám umožňuje mít více než 80% nabízeného zboží skladem – u nás nečekáte na zboží, zboží čeká na Vás. Naše balící linka je schopna vyexpedovat 6000 zásilek za den!

http://www.popron.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO