Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Prodej květin a floristického zboží

22. 09 2010 | Naše společnost Kytka Trend s.r.o. působí na trhu od roku 1993. V současné době máme v péči několik tisíc květin, které jsme sami instalovali nebo převzali do péče v různých typech výsadby – v zemi, v hydroponickém substrátu, v klasické hydroponii a v květináčích se zavlažovacím setem Lechuza. Naší výjimečnou službou je mytí květin biologickými prostředky. Přesvědčte se o naší kvalitě sami.

Naše společnost Kytka Trend s.r.o. působí na trhu od roku 1993. V současné době máme v péči několik tisíc květin, které jsme sami instalovali nebo převzali do péče v různých typech výsadby – v zemi, v hydroponickém substrátu, v klasické hydroponii a v květináčích se zavlažovacím setem Lechuza. Naší výjimečnou službou je mytí květin biologickými prostředky. Přesvědčte se o naší kvalitě sami.

Je vědecky dokázáno, že květiny mohou zlepšit pracovní prostředí. Mají pozitivní vliv na pracovní výkonnost a snižují nemocnost zaměstnanců. Evropský občan stráví v průměru 90% svého času uvnitř pracovních a obytných budov. Proto je velmi důležitá kvalita vnitřního prostředí.

Jaký je tedy skutečný přínos pokojových rostlin? Zvyšují vzdušnou vlhkost (velký přínos v klimatizovaných budovách s omezenou možností přímého větrání zvláště během topné sezony). Čistí vzduch pohlcováním některých škodlivých látek, zejména těchkteré se postupně uvolňují z lepidel, tmelu a některých umělých hmot, kterým jste uvnitř budov neustále vystaveni. Během dne pohlcují CO2 a uvolňují O2 a snižují zátěž z elektronického smogu.

Výkonnost pokojových rostlin v tomto směru  závisí na:

Na světelných a teplotních podmínkách  stanoviště.
Na celkové listové ploše rostlin v daném  prostoru.
Na druhu rostlin.
Na zdravotním stavu rostlin.

Proto lze říci že jedna dostatečně velká vhodně zvolená rostlina na dobrém stanovišti odvede lepší službu než mnoho malých rostlin náhodně rozmístěných.

http://www.kytkatrend.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO