Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zveme vás na desátý ročník Koncertu pro park

24. 08 2011 | Desátý ročník Koncertu pro park pořádá Městská část Praha 13 pod záštitou starosty Davida Vodrážky jako každoročně na závěr prázdnin. Koncert proběhne ve středu 31. srpna od 14 hodin na louce na okraji Centrálního parku Prahy 13, jen pár desítek metrů z kopce od stanice metra B Lužiny.

Osmihodinovou hudební přehlídku odstartuje ve 14.00 pražská bigbeatová kapela S.Q.O.S.T., složená ze zkušených muzikantů, kteří brilantně interpretují známé hity Claptona, Dylana, Hendrixe, Beatles a dalších hvězd. V 15.15 nastoupí legendární Zelenáči, perla mezi českými country skupinami, s hity dlouholetého kapelníka Mirka Hoffmanna a dalšími skladbami z 22 desek vydaných od roku 1974.  V 16.30 ovládne pódium tradiční host Koncertu pro park – svižná kapela Screwballs s místním starostou Davidem Vodrážkou za bicími a výběrem skvělých songů z doby, kdy světu vládl rock´n´roll.

Rozjetý vlak těsně před 18.00 malinko zklidní jemná žena, vynikající kytaristka a zpěvačka Lenka Filipová se  svým triem a vlastními poetickými texty v češtině i francouzštině, které všichni dobře známe. Krátce po 19.00 představí průřez své tvorby hodinovým vystoupením Janek Ledecký, frontman legendární skupiny Žentour a autor několika nezapomenutelných muzikálů, se svojí doprovodnou kapelou.

O vybroušenou poslední hodinu celé hudební smrště se od 20.35 postará B.S.P. - špičkový trojlístek rockových muzikantů Ota Baláž - Kamil Střihavka – Michal Pavlíček, který svou energií a profesionalitou rozpohyboval již dva ročníky Koncertu pro park.

V doprovodném programu mezi jednotlivými kapelami vystoupí s atraktivními ukázkami pozemní a vzdušné akrobacie herci Cirkusu Mlejn, působícího v Klubu Mlejn v Praze 13. 

Vstup na koncert je zdarma. Občerstvení a zábava pro děti jsou k dispozici. Všechny milovníky dobré muziky srdečně zveme!

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO