Veletrh práce Profesia days proběhne na začátku listopadu

Další vývoj na trhu práce lze jen těžko odhadovat, ale je pravděpodobné, že nezaměstnanost v podzimních měsících vzroste. Jedinečnou šanci přímo kontaktovat personalisty z mnoha tuzemských i zahraničních firem a najít nové místo nebo zmapovat možnosti lepšího uplatnění nabídne veletrh práce Profesia days. Jeho desátý ročník proběhne na výstavišti PVA EXPO Praha ve dnech 4. a 5. listopadu 2020. Vstup pro návštěvníky bude po předcházející registraci zdarma.

Covidová odstávka na trh práce v České republice nejspíš plnou vahou dopadne v podzimních měsících. Pracovní portál Profesia.cz se proto rozhodl uspořádat v klasické kontaktní podobě veletrh práce Profesia days.

Potkejte své příští zaměstnavatele

„Výsledky průzkumů mezi návštěvníky Profesia days ukazují, že je sem láká především možnost přímo hovořit s HR pracovníky vystavujících firem. Profesia days jsou jedinečnou příležitostí na jednom místě a bez stresu potkat potenciální zaměstnavatele a ověřit své reálné šance na trhu práce,“ říká Michal Novák z pracovního portálu Profesia.cz. Navíc zde návštěvníci mohou využít podporu a rady od profesionálů, s jejichž pomocí na místě sepíší kvalitní životopis, se kterým se pak vydají mezi stánky vystavovatelů.

Získejte podněty k vlastnímu rozvoji

Velkým lákadlem Profesia days je také bohatý doprovodný program. Zaslouženou pozornost poutají odborné konzultace a kariérní poradenství. A také přednášky zaměřené na konkrétní situace, s nimiž se lidé setkávají, nebo na jejich další kariérní rozvoj. Na Profesia days je k dispozici pracovně-právní poradenství a podpora pro skupiny znevýhodněné na trhu práce. Na své si přijdou i čerství absolventi, kteří mohou načerpat informace o tom, na co dát pozor při pracovních pohovorech, jak jednat s potenciálními zaměstnavateli nebo kam nasměrovat svou kariéru. Na hlavním pódiu se pak opět představí široké spektrum osobností z různých sfér života – od umělců, přes sportovce, významné manažery a kouče až po lidi s inspirativním životním příběhem.

Profesia days 2020 proběhnou ve dnech 4. a 5. listopadu na výstavišti PVA EXPO Praha. Další informace budou postupně přibývat na https://profesiadays.cz/ .