Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Ve Stodůlkách vyrostlo nové dětské hřiště

8. 04 2011 | Nové dětské hřiště a sportoviště ve Flöglově ulici ve Stodůlkách otevřeli ve čtvrtek 7. března starosta Prahy 13 David Vodrážka a jeho zástupce Aleš Mareček společně s pracovníky odboru životního prostředí, realizační firmy Gartensta a dětmi ze Základní školy Kuncova.

Celková rekonstrukce hřiště začala v září a městská část za ni zaplatila přes 4 milióny korun. Původně byla na dětském hřišti herní sestava se skluzavkou, která musela být odstraněna z bezpečnostních důvodů. Celý prostor hřiště byl značně nepřehledný a sportovní hřiště mělo nevyhovující povrch. Nyní je na hřišti umístěna kombinovaná herní sestava, která se osvědčila již na sídlišti Velká Ohrada, páková houpačka, zastřešené pískoviště, houpačka a houpadlo pro nejmenší.

Povrch sportovního hřiště byl upraven tak, aby bylo možné na něm hrát in-line hokej a basketbal. Jsou zde umístěny kombinované branky a koše, takže sportoviště má poměrně široké využití. Tato plocha je doplněna betonovými sedáky a atypickou houpačkou pro starší děti. Okolí hřiště i sportoviště je doplněno novým mobiliářem a sadovými úpravami.

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO