Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Vánoční soutěž 2010

15. 12 2010 | Nechce se tomu ani věřit, ale rok 2010 jde do finále. I když jeho poslední měsíc bude díky přípravě vánočních svátků tradičně hektický, zkuste na chvíli zapomenout na nákupy, úklid, pečení a v klidu vyplňte kupon Vánoční soutěže 2010. Možná, že její jubilejní 20. ročník rozšíří počet dárků právě pod vaším vánočním stromečkem.

A navíc, na tržišti bude možné koupit téměř všechno, co k hezkým a klidným Vánocům patří. Proto je také letos zajištěn prodej stromků a kaprů. Už 21. prosince v 8 hodin ráno najdou všichni zájemci na tržišti Luka plné kádě pravých třeboňských šupináčů ze soukromých rybníků pana Milana Píchy. Jihočeské kapříky si budou moci koupit do večerních hodin 23. prosince.

Pravidla soutěže:

Každý soutěžící bude mít od pondělí 13. do 21. prosince do 17.45 hodin možnost vhodit svůj soutěžní kupon do zapečetěné schránky, umístěné v prodejně zeleniny pana Jaroslava Průchy ve spodní části tržiště.

Každá rodina může použít pouze jeden kupon. Ceny předá starosta jen osobně přítomným výhercům losování, a to po předložení průkazu totožnosti. U dětí je nutná přítomnost rodičů nebo zákonných zástupců.

Na jaké ceny se mohou výherci těšit?
1. cena – barevný televizor
2. cena – rychlovarná konvice
3. cena – dárkový balíček s překvapením
4. – 9. cena – drobné dárky a upomínkové předměty
10. cena – vánoční kapr

Losování soutěže proběhne v úterý 21. prosince v 18 hodin na tržišti Luka.

Hlavními sponzory soutěže jsou již tradičně Řeznictví U českého lva, Spytihněvova 2, Praha 2, Stavební a nové izolace, s.r.o., Stanislav Nižaradze, Praha 2 a Tržiště Luka.

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO