Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

V Praze prý byli napadeni strážníci

26. 03 2012 | Skupina několika mužů prý v noci na sobotu nedaleko Karlova náměstí napadla pražské strážníky. Jeden z policistů skončil v bezvědomí a musel být převezen do nemocnice. Muže podezřelé z útoku se nakonec podařilo zadržet a byli předání státní policii, informoval ČTK mluvčí pražské městské policie Jan Čihák.

Incident se stal krátce po 02:30. Hlídka strážníků projížděla kolem Karlova náměstí, kde ji na křižovatce s Žitnou ulicí zastavil mávající muž. Na místo pak přišel další muž a oba se začali obviňovat z fyzického napadení. Když strážníci kontrolovali jejich totožnost, přišla k nim podle mluvčího skupina asi dvaceti lidí, kteří se začali fyzicky napadat. Strážníci proto přivolali posily a snažili se situaci uklidnit.

Než však posily dorazily, jeden z mužů prý uděřil strážníka pěstí a začal utíkat do Žitné ulice. Při pronásledování se muž otočil a na strážníka, který jej pronásledoval, znovu zaútočil pěstí. Strážník pak upadl a zůstal ležet s tržnou ranou na hlavě v bezvědomí.

Na místo mezitím dorazily další hlídky strážníků, kteří chtěli muže pronásledovat. V tom se jim ale podle mluvčího snažil zabránit další člověk, který na policisty zaútočil pěstmi a kopáním. Strážníci ho zadrželi. Později dostihli i prvního útočníka v Řeznické ulici. Na policisty se poté pokusil zaútočit ještě další muž, který byl také zadržen, dodal Čihák.

zdroj: ČTK 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO