SVĚT ZDRAVÍ - KONZULTACE S VÝŽIVOVÝM SPECIALISTOU

Proč se objednat na konzultaci k výživovému specialistovi Světa zdraví. Myslíte to se svým zdravím vážně? Je vám jasné, že trvale zhubnout znamená změnit svůj životní styl? Chtěli byste znát potraviny, které váš organismus podporují ve spalování tuků a které mu naopak neprospívají? 

Proč se objednat na konzultaci k výživovému specialistovi Světa zdraví

Myslíte to se svým zdravím vážně? Je vám jasné, že trvale zhubnout znamená změnit svůj životní styl? Chtěli byste znát potraviny, které váš organismus podporují ve spalování tuků a které mu naopak neprospívají? Pak vyzkoušejte péči výživových specialistů Světa zdraví - nové sítě poraden pro zdraví a úpravu váhy. Nejste si jisti, jestli právě tento způsob je pro vás ten pravý? Ve Světě zdraví nemusíte hned absolvovat tříměsíční či půlroční program. Pro začátek se sem můžete objednat pouze na jednorázovou individuální konzultaci. Společně s výživovým specialistou si během schůzky ujasníte svá očekávání, získáte výsledky diagnostiky na přístroji certifikovaném pro zdravotnictví a dostanete spoustu cenných rad a osobních tipů. Na závěr vám výživový specialista navrhne další postup, jak docílit optimální váhy. Cena konzultace se specialistou Světa zdraví je 400 Kč a můžete se na ni objednat telefonicky nebo prostřednictvím formuláře na: www.svet-zdravi.cz
 
Dietní plán "ušitý na míru"
 
Péče ve Světě zdraví je založena na individuálním poradenství na míru a jedinečném diagnostickém systému Nutriční typologie. Ten umožňuje určit individuálního typu metabolismu (spalování) klienta. Na základě výsledků Nutriční typologie pak specialista sestaví klientovi výživový plán a jídelníček přímo na tělo. Nezbytnou součástí programu v Světě zdraví jsou pravidelné konzultace s nutričním specialistou (obvykle každý týden vždy s tím samým odborníkem). Schůzky pomáhají udržet motivaci klienta a zaručují odbornou kontrolu nad průběhem celého programu. Cíl je jasný ? optimální zdravotní stav, ideální váha a příliv energie.
 
Svět zdraví je má v současné době na území České republiky 35 poboček a dalších 13 na Slovensku. Díky výživovým specialistům Světa zdraví zhubli klienti této sítě od začátku roku 2010 o neuvěřitelných 47 432kg.