Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Svatojánské slavnosti 2011

9. 05 2011 | Svatojánské slavnosti přímo pod Karlovým mostem. Benátské gondoly na Vltavě, velkolepý ohňostroj a mnoho dalšího. Přijeďte na lodi, přijďte do procesí a přijďte ochutnat benátské speciality na hladině Vltavy u příležitosti svátku nejslavnějšího českého světce, Jana Nepomuckého.

Slavnost Svatojánské NAVALIS 2011 má dlouhou tradici, již po tři sta let je součástí pražského kulturního života a v novodobé obnovené tradici divák může poznat atmosféru barokního genia loci hlavního města.

Na hladině Vltavy bude pod Karlovým mostem k vidění koncert barokní hudby, pod taktovkou a hudební dramaturgií Václava Hudečka, přenášený Českou televizí. Večerem budou provázet páter Prokop Siostrzonek a Lucie Výborná. Diváci celé představení budou moci sledovat jak z přilehlých břehů a mostů, tak přímo z vodní hladiny, na které budou umístěny plovoucí barokní občerstvovny. Součástí akce bude žehnání a křest čtyřech kněžských zvonů, které budou spuštěny na hladinu Vltavy přímo z Karlova mostu. Na závěr oslav bude odpálen z vodní hladiny největší benátský ohňostroj Redentore, který z Itálie dovezou gondoliéři z města na laguně.

www.navalis.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO