Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Šedesát cirkusových představení nabídne mnoho zábavy

25. 10 2011 | Mezinárodní přehlídka cirkusového klasického umění v Praze. Celkem šedesát cirkusových představení nabídne nepřebernou škálu zábavy a neobyčejné podívané.

Diváci se mohou těšit na žonglérská a artistická vystoupení, vystoupení klauna nebo drezůru s exotickými zvířaty. V rámci programu vystoupí umělci a artisté z Brazílie, Dánska, Itálie, Rumunska, Polska, Ukrajiny a České republiky v neuvěřitelných 60 představeních. Divákům se například představí rychložonglér Rudolf Janeček z České republiky, trio vzdušných akrobatů z Polska Wozniewski, drezéři slonů, zeber, velbloudů, lvů a mnoho dalších. Jako třešnička na pomyslném dortu vystoupí brazilští jezdci na motorkách v takzvané „ kouli smrti“, kteří předvedou nezkrotnou jízdu pěti motorek v jednom okamžiku v ocelové kouli o průměru 5 metrů.
 
Pro děti je venkovních prostorách akce připravena „ Cirkusová ZOO“, kde ti nejmenší diváci za symbolický poplatek na krmivo mohou navštívit exotická zvířata, která v cirkusové show pravidelně vystupují. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal.
 
Termín akce: 28.9.2011 17:30 - 6.11.2011

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO