Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

S námi si děti hrají, s námi je léto baví!

26. 05 2010 | Ve Sparkys Dárky najdete bohatou inspiraci na dárky pro své přátele či rodinu, od plyšáků všech velikostí a druhů, přes fotorámečky, alba, hrnečky, společenské hry až ke hrám na gameboye. Chcete malý dárek pro kamaráda, krásného plyšáka pro svého milého, potěšit aktivní hračkou svou ratolest či překvapit tatínka technickou vychytávkou? Sparkys Dárky je pro Vás to pravé místo. U nás naleznete dárky pro každého v každém věku a při každé příležitosti!

Ve Sparkys Dárky najdete bohatou inspiraci na dárky pro své přátele či rodinu, od plyšáků všech velikostí a druhů, přes fotorámečky, alba, hrnečky, společenské hry až ke hrám na gameboye. Chcete malý dárek pro kamaráda, krásného plyšáka pro svého milého, potěšit aktivní hračkou svou ratolest či překvapit tatínka technickou vychytávkou? Sparkys Dárky je pro Vás to pravé místo. U nás naleznete dárky pro každého v každém věku a při každé příležitosti! Kde nás najdete: Centrum Praha Jih-Chodov s.r.o., Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4.

Přijďte a budete překvapeni! Těšíme se na vás!

Využijte nabídky a objednejte si Sparkys Katalog zdarma pro výběr hraček a dárků z pohodlí svého domova na internetových stránkách www.sparkys.cz.

Jelikož sluníčko už začíná pěkně hřát a děti už se doma nedají zadržet, letní katalog Sparkys přináší inspiraci pro zahradu, pískoviště, dětské hřiště ale i pokojíček.

Kompletní nabídku z letního katalogu naleznete také na e-shopu www.sparkys.cz, kde si můžete prohlédnout virtuální katalog. Můžete si vybrat nejen z rozsáhlého sortimentu plyšových hraček a hraček pro nejmenší, ale čeká na vás široká nabídka výrobků určených právě pro letní radovánky. Pouze na e-shopu je rozšířená nabídka zahradních dětských domečků, skluzavek, houpaček, stanů, vozítek a dalších super hraček na ven.

Letní katalog Sparkys si můžete také objednat domů do své poštovní schránky. Stačí poslat adresu s požadavkem na info@sparkys.cz.

V katalogu si vybere kluk i holčička, ale i maminka pro svoje miminko a nakonec se bude bavit celá rodina :-)

Pro nejmenší je zde výběr oblíbených interaktivních hraček. Kreativitu svého dítěte můžete podpořit různými edukativními sety a stavebnicemi. Kluci si mohou zahrát na malé závodníky s dráhami Hot Wheels a na holčičky zde čekají oblíbené panenky od Mattela a další hračky pro malé princezny. Nezapomněli jsme ani na náctileté s řadou oblíbených licenčních hraček jako je Ice Age 3, High School Musical, Simpson. Školáci budou zaručeně „in“ s atraktivními batohy a penály se svými oblíbenými hrdiny a učení jim zaručeně půjde na jedničku.

Vybírat můžete z široké řady produktů - stále oblíbené skládací pískoviště, které v horných letních dnech můžete použít také jako bazének. Zahradní sety a nářadí pro malé dospěláky – sekačka nebo zahradnický vozíček s pořádnou výbavou. Atraktivní koloběžky, na kterých bude vaše dítě k nepřehlédnutí. Dárek nejen pro syna, ale i pro tatínky – skládací fotbalová branka.

Hitem letošního léta je nafukovací bazén s trampolínou s motivem High School Musical. Má vaše dítě rádo skákání? Teď může řádit celý den a po náročné rozcvičce trampolínu otočte a napusťte osvěžující bazének, ve kterém si malý rošťák odpočine. A zítra může hopsat znovu.

Zapojte se do věrnostního programu – Sparkys klubu, sbírejte body a získejte slevy, speciální nabídky a spoustu zábavy. Do vaší poštovní schránky vám bude zdarma zasílán aktuální SPARKYS katalog hraček a dárků, ve kterém vás jako věrného zákazníka bude čekat spousta výhod, a to nejenom od společnosti Sparkys. Registrace je možná také na www.sparkys.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO