Příměstské tábory Bricks 4 Kidz

21. 05 2019 | Bricks 4 Kidz® je zábavně vzdělávací program, který využívá oblíbenou stavebnici LEGO®. Pomocí LEGO® prohlubuje obecné znalosti žáků a představuje jim vědu, techniku, strojírenství a další odborné oblasti zábavnou a hravou formou. I v letošním roce Bricks 4 Kidz® nabízí dětem možnost zúčastnit se příměstských táborů po celé republice.

Každý příměstský tábor Bricks 4 Kidz® nabídne zaměření na jiné téma – od Pokémonů, přes populární Minecraft, LEGO příběh až po Star Wars. Děti během několika dní zažijí nejen LEGO® hrátky, ale i venkovní aktivity, soutěže a naučí se novým věcem. Rodiče mohou přihlásit své děti ve věku od 6 let.

Příměstské tábory Bricks 4 Kidz® se v letošním roce budou konat vždy od pondělí do pátku v čase od 8:30 do 16:30. V pražském Creativity Center budou tábory probíhat v týdnech od 15.července do 30. srpna. V regionálních pobočkách Bricks 4 Kidz® se týdny jednotlivých táborů mohou lišit. Podrobné informace o termínech konkrétních poboček najdete na www.bricks4kidz.cz .

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO