Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Praha 13 zahájila prodej zbývajících bytů

26. 06 2010 | Právě v těchto dnech začíná poslední etapa prodeje obecních bytů v Praze 13. Prodej zbývajících 1680 obecních bytů oprávněným nájemcům schválilo zastupitelstvo městské části 9. prosince 2009. V pondělí 26. dubna schválila Rada MČ Praha 13 výběr nejvhodnějších nabídek na zajištění prodeje. Realizací prodeje byly pověřeny společnosti Centra, a. s. a IKON, s. r. o.

Právě v těchto dnech začíná poslední etapa prodeje obecních bytů v Praze 13.  Prodej zbývajících 1680 obecních bytů oprávněným nájemcům schválilo zastupitelstvo městské části  9. prosince 2009. V pondělí 26. dubna schválila Rada MČ Praha 13 výběr nejvhodnějších nabídek na zajištění prodeje. Realizací prodeje byly pověřeny společnosti Centra, a. s. a IKON, s. r. o., se kterými byly podepsány mandátní smlouvy, jejichž součástí je i harmonogram jednotlivých kroků při prodeji bytového fondu. Podrobnější informace najdou obyvatelé na webových stránkách Prahy 13 v sekci Městská část - Prodej bytových domů.

Prodej bytů bude realizován po jednotlivých bytových jednotkách včetně podílu na společných prostorách a zastavěných pozemcích. Byty mohou být prodány pouze oprávněným nájemcům s platnou nájemní smlouvou, kteří nemají vůči městské části dluh, nebyla jim dána výpověď, není s nimi vedeno řízení o vyklizení bytu a nejsou vlastníky nemovitosti určené k trvalému bydlení na území Prahy.

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO