Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Prague Latino Festival

7. 11 2011 | Prague Latino Festival je úžasná salsová akce s více než 50 workshopy salsy, bachaty, kizomby, lambazouku, cha-chy, sonu, nebo také zumby. Součástí festivalu je i první otevřené mistrovství v Ruedě v České republice.

Celý festival je trochu jiný než všechny ostatní, protože jsme se zaměřili hlavně na nenaplněné požadavky tanečníků či žáků různých tanečních škol. Workshopy budou probíhat ve třech sálech současně, proto je zde místo i pro lekce pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé tanečníky. Přes 50 workshopů ve třech dnech – a to by bylo aby si každý nenašel to své. Jak už datum této akce napovídá bude to celé ve znamení Mikuláše a jeho pomocníků, ano hádáte dobře, bude to i jeden z dresscodu na večerní párty.
 
A to není vše! První otevřené mistrovství v Ruedě v České republice. Zúčastnit se mohou jak profesionálové v rueda battle pro profesionály s výhrou 20 000 Kč, tak i amatéři v rueda battle pro amatéry s výhrou 10 000 Kč. Přesná pravidla a podmínky zápisu jsou zveřejněny na webových stránkách od 1.11.2011. A nebude chybět ani soutěž pro páry - salsa duo s výhrou 5 000 Kč. 
 
Takže pojďte taky, čekájí na vás workshopy: salsy, ruedy, bachaty, cha-chy, regetonu, rumby, zumby, lambazouku nebo také kizomby. Skvělí lektoři z pražských tanečních škol a hostující lektoři ze zahraničí:  Natasha and Gilson, Farid Ferchach, Leon El Rumbero, Jana a Angelo Repilado, Doris Martinez, Jamba a Lilli
Martina Anton, Kateřina Kuřátková, Ruben Dance – Ruben Peguero, Danays Drake, Missael Ramos, Ivania Rodrigez, Gari Anibal Brito.
 
Jestli jste se ještě nerozhodli, přijďte se podívat na pre-party s Doris Martinéz. 8.11. v Rincon Latino budete mít možnost se s touto lektorkou seznámit na workshopu. Přímo na party si budete také moci zakoupit 
Fullpass na 50 Workshopů, Daypass - výběr z 9-ti workshopů vč. páteční party. Vstup zdarma.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO