Postele Johann Malle s designovými doplňky

Tajemství kontinentálních postelí Ursa se skrývá především v jejich propracované konstrukci, která se velmi liší od postelí klasických. Nejdůležitější z celé konstrukce je její rám s tzv. box-springovou základnou. Tato konstrukční vymoženost je hlavním faktorem odlišujícím kontinentální postele od klasických postelí s roštem. Do rámu jsou místo roštu umístěné boxy se speciálními pohyblivými pružinami, které zaručují dnu postele pod samotnou matrací dokonalý komfort poddajnosti a přesnou práci s hmotností i správným protitlakem k ležící osobě. Box-springovou základnu doplňuje vysoká matrace s taštičkovými pružinami a celý komplet završuje topper. Vše je vyráběno z p řírodních materiálů.   

Kontinentální postele Ursa jsou vlajkovou lodí společnosti Johann Malle a nabízí řadu individuálních variant zpracování, především u čela postele, ale i dalších doplňků. 

Celá postel, včetně matrace i topperu, může být potažena speciální pevnou látkou s pečetí Johann Malle v barvách slonové kosti, odstínech šedé, skořicové či vanilkové. Vzhledem k české ruční výrobě ale lze postel přizpůsobit také přímo na míru zákazníkovi, včetně rozměrů i specifického výběru jiných potahových látek či kůže. Postel může být doplněna vysokým čalouněným čelem či masivním rámem včetně čela z masivu. K posteli jsou vyráběny také designové doplňky ve stejném barevném či materiálovém provedení jako jsou lavice, noční stolky a komody.