Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Návštěvníkům radnice slouží nový vyvolávací systém

20. 06 2010 | Zcela modernizovaný vyvolávací a rezervační systém byl v pondělí 3. května zprovozněn na radnici Prahy 13. Dříve systém pouze určoval pořadí zákazníků a vyvolával je k přepážkám podle příchodu. Po celkové modernizaci hardwaru a zejména softwaru systém umožňuje rezervovat si schůzku na některých pracovištích radnice prostřednictvím internetu a zkrátit si tak čekací dobu na minimum.

Zcela modernizovaný vyvolávací a rezervační systém byl v pondělí 3. května zprovozněn na radnici Prahy 13. Dříve systém pouze určoval pořadí zákazníků a vyvolával je k přepážkám podle příchodu. Po celkové modernizaci hardwaru a zejména softwaru systém umožňuje rezervovat si schůzku na některých pracovištích radnice prostřednictvím internetu a zkrátit si tak čekací dobu na minimum. Zákazník si může rezervovat  schůzku v úředních hodinách na Czech POINTu, na pracovištích ověřování, cestovních dokladů a občanských průkazů, na Živnostenském odboru, Informačním centru pro podnikatele nebo na výdeji certifikátů pro elektronický podpis. Rezervační formulář je kdykoli přístupný na webových stránkách www.praha13.cz. v oblasti Jak si zařídit – Rezervace termínů. K rezervaci je možno využít také informační terminály s internetem v 1. patře radnice.

V rámci projektu bylo v přízemí a v  1. patře radnice nainstalováno pět velkoplošných LCD obrazovek. Na nich jsou zobrazovány údaje z vyvolávacího systému, např. aktuální stav na přepážkách, důležitá sdělení návštěvníkům radnice a další obrazové informace, např. vysílání regionální televize TV 13.

„Smyslem tohoto projektu je zvýšit  komfort občanů při vyřizování úředních záležitostí a umožnit, aby nemuseli na radnici trávit tolik času,“  řekl starosta Prahy 13.  „Jsem rád, že se nám na jeho realizaci podařilo získat prostředky z fondů EU.“ Projekt „Rozšiřování a zvyšování kvality služeb v oblasti ICT poskytovaných ÚMČ Praha 13“ byl finančně podpořen z Operačního programu Praha – Konkurenceschopnost (OPPK), který využívá prostředky Evropského fondu pro regionální rozvoj.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO