Muž nesl otevřený kufr s konopím, strážníci jej dopadli

Strážníci dopadli v centru Prahy muže nesoucího kufr, z něhož koukalo konopí. Pozornost poutal také tím, že kolem sebe šířil charakteristický marihuanový zápach. ČTK o tom informoval mluvčí pražských strážníků Jan Čihák. Strážníci si muže všimli ve čtvrtek zhruba v 02:30. Šel ulicí Malá Štupartská v Praze 1, na zádech měl batoh a v ruce držel pootevřený plastový kufr ze kterého vyčnívala rostlina, vzhledově připomínající konopí...

Strážníci dopadli v centru Prahy muže nesoucího kufr, z něhož koukalo konopí. Pozornost poutal také tím, že kolem sebe šířil charakteristický marihuanový zápach. ČTK o tom informoval mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.

Strážníci si muže všimli ve čtvrtek zhruba v 02:30. Šel ulicí Malá Štupartská v Praze 1, na zádech měl batoh a v ruce držel pootevřený plastový kufr ze kterého vyčnívala rostlina, vzhledově připomínající konopí.
 
Když hlídku městské policie spatřil, snažil se kufr zavřít. Ten se ale otevřel celý a strážníci tak uviděli, že je plný trsů polosušených rostlin konopí.
 
Muže proto zadrželi a předali Polici ČR.
 
zdroj: ČTK