Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Mezinárodní turnaj ve florbale

26. 07 2011 | Rok se s rokem sešel a v Praze se připravuje další ročník mezinárodního turnaje ve florbale na elektrických vozících. Jmenuje se “Feel the power” a evropské i české týmy se budou snažit ze všech sil zvítězit, a to od 4. do 8. srpna ve sportovní hale Na Třebešíně v Praze 10.

V roce 2010 turnaj nesl podtitul “We play with love”. Pozvali jsme týmy, které byly na podobné herní úrovni. Stali jsme se svědky mnoha vyrovnaných zápasů. Koneckonců finálové utklání rozhodl až nastavený čas a zlatý gól týmu Red Bulls z Dánska, který porazil tým Munich Animals a stal se tak hrdým vítězem.

Tento rok chceme našim florbalovým přátelům říci “Feel the power”. Naším cílem je pozvat týmy z celé florbalové Evropy a připravit pro ně herní systém, který bude atraktivní a umožní maximální herní výtěžek z dostupného času. Chceme vidět kvalitní zápasy plné nasazení a koncetrace. Pro zúčastněné týmy připravujeme ten nejlepší servis, krom propracovaného herního systému také kvalitní ubytování, prvotřídně vybavenou sportovní halu a nabitý program završený pořádnou after-party. Zkrátka turnaj “Full of power”.

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO