Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kulturní a sportovní akce na Praze 13

13. 05 2011 | Kulturní život v naší městské části zahrnuje hudební, taneční, divadelní i výtvarnou činnost a podílí se na něm celá řada subjektů. Různé kulturní akce se pravidelně konají zejména v Kulturním domě Mlejn, Domě dětí a mládeže Stodůlky a Komunitním centru sv. Prokopa.

Pro koncerty a výstavy se využívají také obřadní síň a atrium radnice. V rámci městské části má dvě pobočky Městská knihovna v Praze, a sice ve Stodůlkách a na Lužinách.

Pestrá paleta aktivit existuje rovněž v oblasti práce s dětmi a mládeží.
Vedle místních škol zde hraje podstatnou úlohu Dům dětí a mládeže Stodůlky, nabízející kolem sta výtvarných, hudebních a sportovních kroužků. Pořádání pravidelných zábavných akcí se věnuje Dětské sdružení RTC.
Na poli prevence pracují nízkoprahové kluby E.X.I.T. a Třináctka, poskytující mládeži smysluplnou náplň volného času.
Nelze opomenout skautské, turistické a další oddíly pro děti.
Rodičům s malými dětmi jsou určena mateřská centra. Aktivní jsou rovněž Kluby seniorů.

Sportovní život nijak nezaostává za ostatními aktivitami. Zájemce si může vybrat ze sportů individuálních i kolektivních, mezi kterými nechybí atletika, bojová umění, cyklistika, plavání, ale ani florbal, hokejbal či softbal.
Mezi zavedené sportovní kluby patří TJ Sokol Stodůlky, SK Hala Lužiny, FbC Panthers a SK Velká Ohrada. Do oblasti sportu zasahuje činnost dobrovolných hasičů, sdružených v SDH Stodůlky a SDH Třebonice.

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO