Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Koncert O patro výš pomůže vozíčkářům

17. 01 2012 | Benefiční koncert O patro výš s účastí řady známých osobností proběhne ve středu 18. ledna od 19.00 v Kulturním domě Mlejn v Praze 13. Na koncertě vystoupí např. Bára Basiková, Michal David, Jan Kalousek, operní pěvkyně Markéta Mátlová, rock´n´rollová kapela Screwballs (se starostou Prahy 13 Davidem Vodrážkou za bicími) a mladý muzikant Vítek Soural. Celý večer moderuje Patrik Hezucký.

Koncert pořádá občanské sdružení Peppermint ve spolupráci s Městskou částí Praha 13 a KD Mlejn jako poděkování pro všechny dobrodince, kteří podpořili v loňském roce projekt, díky němuž mohla být ve Fakultní základní škole Mezi Školami nainstalována plošina pro přepravu osob na vozíčku. Její žák Martin Navrátil tak může pokračovat i na druhém stupni a Praha 13 získala pravděpodobně první bezbariérovou školu v České republice.  

Výtěžek ze vstupného z koncertu se stane příspěvkem na zakoupení plošiny pro vozíčkáře do některé z dalších škol, které mají handicapované žáky a plošinu potřebují.

Koncertu se zúčastní také děti z Dětského domova v Plané u Mariánských Lázní. Pro děti z dětského domova pořádá občanské sdružení Peppermint každoročně okolo Vánoc zábavnou akci Hvězda pro hvězdičku s dárky. Letošní osmý ročník akce se koná v rámci benefičního koncertu.

Všichni jsou srdečně zváni! Vstupné na koncert je 100 Kč nebo více podle vlastního uvážení. Kulturní dům Mlejn najdete v Kovářově ulici ve Stodůkách, nejbližší stanice metra jsou Luka na trase B.

www.praha13.cz 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO