Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Koho volat při problémech s kanalizací či domovními odpady?

30. 03 2011 | Volejte firmu Herčík a Kříž - čištění a revize kanalizace. Již více než 17 let působíme nejen na Praze 13 při řešení Vašich problémů s kanalizací.

Naší politikou a cílem je poskytovat zákazníkům komplexní služby té nejvyšší kvality. Díky rozsahu našich služeb jsme schopni vyčistit jakoukoliv kanalizaci. Pokud je potřeba, prohlédneme kanalizaci kamerou a v případě nalezení závady navrhneme způsob jejího odstranění. Od vyfrézování kořenů, betonů apod. až po vytrasování místa závady na povrchu a navržení její opravy výkopem nebo bezvýkopou technologií. Na opravu kanalizace samozřejmě od nás dostanete vypracovanou cenovou nabídku a je už pak jen na Vás, jestli si necháte kanalizaci opravit od nás, nebo někoho jiného.

Zákazník je u nás vždy na 1. místě. Ročně využije naše služby přes 4.000 spokojených zákazníků. Máme minimum reklamací a drtivou většinu z nich automaticky posuzujeme ve prospěch zákazníka!

Pro udržení a neustálé zlepšování našich služeb jsme v roce 2007 zavedli systém managementu kvality ISO 9001. Vlastníme vysoce výkonnou techniku na čištění kanalizace a to Vám zaručuje, že Vaši kanalizaci vyčistíme rychle a během jedné návštěvy. To šetří nejenom Váš drahocenný čas, ale taky Vaše peníze!
Chcete-li se dozvědět více o naší firmě a poskytovaných službách, nebo máte-li nějaký dotaz, kontaktujte nás na tel. čísle: 235 516 666 nebo navštivte naše webové stránky: www.hercikakriz.cz.

 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO