Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

KD Mlejn

12. 06 2010 | KD Mlejn je obecně prospěšnou společností fungující od července 2006 a jako nástupce původní příspěvkové organizace se věnuje kulturně-vzdělávací činností nejen v oblasti Prahy 13, ale celého hlavního města. Pokračuje v tradici Klubu Mlejn, který funguje od roku 1988 a patří mezi významné divadelní, folkové a rockové scény v ČR. Program je velmi rozmanitý. Snažíme se naplňovat očekávání všech našich návštěvníků.

KD Mlejn je obecně prospěšnou společností fungující od července 2006 a jako nástupce původní příspěvkové organizace se věnuje kulturně-vzdělávací činností nejen v oblasti Prahy 13, ale celého hlavního města. Pokračuje v tradici Klubu Mlejn, který funguje od roku 1988 a patří mezi významné divadelní, folkové a rockové scény v ČR. Program je velmi rozmanitý. Snažíme se naplňovat očekávání všech našich návštěvníků.

Činnost se odehrává především přímo v Klubu Mlejn ve Spolkovém Domě.

Organizace v rámci své činností patří mezi významné divadelní, folkové a rockové scény nejen v Praze, ale i v celé ČR. Program v našich sálech je velmi rozmanitý, tak abychom naplňovali očekávání i těch nejnáročnějších návštěvníků.

KD Mlejn, o.p.s., Kovářova 1615/4, Praha 13 - Stodůlky, IČ: 27452581

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO