ISUZU – celosvětová uznávaná značka

3. 06 2011 | Isuzu Motors Ltd., japonský výrobce užitkových, osobních, nákladních automobilů a autobusů, se v roce 2005 stal největším producentem užitkových vozidel na světě.

Je také významným výrobcem vznětových motorů, do roku 2009 bylo v ISUZU vyrobeno více než 21 milionů  motorů, používaných ve vozidlech po celém světě. I v této oblasti  ISUZU drží světové prvenství, motory používají mimo jiné i automobilky Renault, Opel a General Motors.
   
Společnost Anadolu Isuzu Automotive Industry & Trading Co. je jedním z předních výrobců středně velkých autobusů v Evropě, hlavními akcionáři jsou skupina Anadolu Group z Turecka a  japonské skupiny Isuzu Motors Ltd. a Itochu Co. Hlavní oblastí činnosti je výroba a prodej lehkých nákladních automobilů a midibusů. Anadolu Isuzu je prvním společným turecko-japonským podnikem v automobilovém odvětví. Produkty společnosti jsou také pravidelným předmětem pro testování v systému UVMV. Anadolu Isuzu je významným členem skupiny Kal-Der, která je jednou z nejprestižnějších kvalitativně zaměřených asociací v euroasijském regionu.

www.turancar.cz

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO