Hořel eskalátor ve stanici pražského metra Muzeum

8. 11 2012 | Ve stanici metra Muzeum dnes hořel eskalátor, na místě zasahovali hasiči. Požár nebyl velký, podařilo se jej rychle zlikvidovat, sdělila ČTK mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Vlakové soupravy na trase A ve stanici více než půl hodiny nezastavovaly. Škoda zatím nebyla vyčíslena. Požár pohyblivých schodů na přestupu z trasy A na trasu C vypukl kolem 08:00.

Ve stanici metra Muzeum dnes hořel eskalátor, na místě zasahovali hasiči. Požár nebyl velký, podařilo se jej rychle zlikvidovat, sdělila ČTK mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Vlakové soupravy na trase A ve stanici více než půl hodiny nezastavovaly. Škoda zatím nebyla vyčíslena.

 
Požár pohyblivých schodů na přestupu z trasy A na trasu C vypukl kolem 08:00. "Při opravě eskalátoru začaly hořet nečistoty, oheň se podařilo zlikvidovat pomocí dvou hasicích sněhových přístrojů," řekla Adamcová. Podle ní na místo vyjela asi desítka hasičských aut. "Při podobných požárech v metru nebo v centru města z bezpečnostních důvodů vysíláme více techniky," vysvětlila mluvčí.
 
Prostor stanice na trase A byl silně zadýmený, proto vlaky stanicí jen projížděly, uvedla Aneta Řehková z tiskového oddělení pražského dopravního podniku. Provoz byl obnoven krátce po 08:30.
 
zdroj: ČTK
 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO