HECHT: Český specialista nejen na zahradní techniku a dílenské vybavení

HECHT je česká značka specializující se nejen na sekačky a zahradní techniku, ale i příbuzné produkty jako jsou například zahradní nábytek nebo dílenské vybavení. Společnost má své pevné místo na trhu, jen v loňském roce například prodala 103 137 rotačních sekaček, 92 659 řetězových pil nebo 41 499 křovinořezů. Díky důrazu na kvalitu výrobků se značka HECHT velice brzy stala známou a žádanou nejen v tuzemsku, ale i po celém světě. V současné době dodává společnost HECHT MOTORS s.r.o. zahradní techniku do více než 30 zemí světa.  

Mezi vlajkové produkty HECHT patří především zahradní technika. Široká je nabídka pro nadcházející jarní a letní sezónu v péči o trávník a zahradu, zde lze vybírat sekačky, provzdušňovače, vyžínače, křovinořezy, pily, zahradní ridery a traktory, postřikovače a další produkty. Oblíbené jsou také zahradní kultivátory s rozsáhlým příslušenstvím nebo ruční nářadí a mnoho dalšího pro práci na zahradě a okolo domu.

Podobně si našlo nářadí HECHT své místo v dílnách. Elektrické i akumulátorové vrtačky, pily, brusky, svářečky, kompresory, vysavače, generátory elektřiny, opalovací pistole, topidla a další vybavení se již staly samozřejmým příslušenstvím domácích dílen a garáží.

Široká je také nabídka zahradního nábytku. Naleznete zde celé zahradní sety, lehátka či houpačky a posezení jistě zpříjemní i jídlo připravené v některém z grilů HECHT.

A zkrátka nepřijdou ani děti, které snadno zabaví některý ze skákacích hradů či šlapacích nebo akumulátorových vozítek.

Tipy na vlajkové produkty:

Benzínová sekačka s pojezdem HECHT 548 SWE 5in1
Velmi dobře vybavená benzínová sekačka s pojezdem HECHT 548 SWE uspokojí většinu uživatelů. Největší odlišností od většiny ostatních sekaček je elektrický startér, sekačku lze nastartovat pouhým stisknutím tlačítka. Zachována byla i možnost startovat sekačku „klasicky“ ručně pomocí táhla. Sekačka je osazena kvalitním motorem Hecht, tráva je sbírána do 60l koše s klapkou pro kontrolu stavu jeho naplnění. Má centrálně nastavitelnou výšku sečení. Umožňuje mulčování. K dostání za 9490 Kč.

Akumulátorová sekačka s pojezdem HECHT 5051 5in1
HECHT 5051 je akumulátorová sekačka s pojezdem, je dodávána se dvěma akumulátory a nabíječkou. Sekačka v sobě snoubí výhody elektrického motoru (který neprodukuje žádné emise, je tichý a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu) a spalovacího motoru (který je nezávislý na zdroji energie). Není tedy třeba složitě připravovat a tahat za sekačkou přívodní kabely, nebo startovat složitý spalovací motor. Stačí jen zasunout nabitý akumulátor a sekačka je připravena. Díky velice snadnému ovládání a údržbě omezující se prakticky jen na nabíjení akumulátoru a pravidelné broušení nože je sekačka vhodná i pro seniory. K dostání za 16490 Kč. 

Motorový plotostřih HECHT 9275 PROFI
Profesionální motorový plotostřih HECHT 9275 je poháněn benzínovým motorem. Stroj si poradí s větvemi do průměru až 28 mm. Hmotnost plotostřihu je rozumných 5,4 kg, a nebrání tak pohodlnému užívání. K dostání za 4790 Kč.

Benzínový křovinořez HECHT 154
Robustní a výkonný motorový křovinořez HECHT 154 se strunovou hlavou a kovovým kotoučem je vhodnou volbou nejen pro náročnější uživatele. Je vybaven benzínovým motorem, a spolehlivě si tak poradí i s hustším porostem. Záběr sečení je 25,5/43 cm dle použitého nástroje. Díky pevnému a nastavitelnému dvouramennímu popruhu pro zavěšení je práce s křovinořezem příjemná a zbytečně nevysiluje. K dostání za 5990 Kč.

Stolní kotoučová pila HECHT 8250
Pila HECHT 8250 je určena pro řezání dřeva, dřevotřísky a dalších obdobných materiálů. Kotouč s karbidovými zuby se otáčí rychlostí 5000 otáček za minutu, takže jej nic nezastaví a řezy jsou pak čisté a přesné. K dostání za 3490 Kč.

Motorový kultivátor HECHT 7100
Motorový kultivátor HECHT 7100 je stroj se skutečně širokým volitelným příslušenstvím: Můžete jej zakoupit samostatně jako kultivátor a dokoupit některé další příslušenství, například pro přestavbu na jednoosý traktor s vozíkem. Je také možné rozšíření o pluh, vyorávač brambor, hrobkovač, plečku či oboustranný pluh. Nabízí také nastavitelnou výšku řídítek a ochranné blatníky chránící před odletujícími kamínky a zeminou. K dostání za 16990 Kč.

Benzínová řetězová pila HECHT 950
Poloprofesionální benzínová pila HECHT 950 je vybavena kvalitním karburátorem s dlouhou životností a primerem pro snadné startování. Tato pila je vhodná i pro častější a delší práci. Bez problémů si poradí například s prořezáváním větví či řezáním většího množství palivového dřeva. K dostání za 3590 Kč.

AKU šroubovák a vrtačka HECHT 1277
Dobře vybavený aku šroubovák s možností vrtání HECHT 1277 používá jako zdroj energie kvalitní Li-ion akumulátor. Pro nepřerušovanou práci je součástí setu i náhradní akumulátor. Tyto akumulátory lze pomocí rychlonabíječky nabít do plné kapacity již za 1 hodinu. Při práci tak můžete jeden akumulátor používat a druhý dobíjet, a mít tak neustále dostupný dostatek energie. Šroubovák je vybaven i LED přisvětlením vhodným pro práci ve špatně dostupných místech. Šroubovák-vrtačka je dodáván v praktickém boxu pro přenášení a uložení. Součástí dodávky jsou 2 akumulátory, rychlonabíječka, 6 šroubovacích bitů, 6 vrtáků a magnetický držák bitů. K dostání za 2490 Kč.

TIP: Akumulátory dodávané k této aku vrtačce můžete použít i pro další aku nářadí HECHT (kotoučová pila, excentrická bruska, pila ocaska, LED svítilna, úhlová bruska, rázový utahovák, aku šroubovák-příklepová vrtačka, přímočará pila). Při dnešních cenách kvalitních akumulátorů tak ušetříte nemalé peníze.