EKOSPOL dokončil hrubou stavbu 400 bytů. Drtivá většina z nich je už vyprodána

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL v minulých dnech dokončil hrubou stavbu 281 moderních bytů v projektu Výhledy Barrandov a v nejbližších dnech očekává dokončení hrubé stavby dalších 118 nadstandardních bytů v projektu Viladomy Dubeč. Drtivá většina těchto bytů má už svého majitele, v ceníku zůstává pouhých 12 bytů. Některé z nich však už jsou telefonicky rezervovány. Oba žádané projekty tak budou vyprodány dlouho před dokončením celé stavby, které je u obou projektů naplánováno na polovinu roku 2017.  

„Stavební práce u obou projektů probíhají podle plánu a majitelé tak už příští léto stráví ve svých nových domovech. Atraktivní lokality, které spojují vynikající občanskou vybavenost s perfektní dopravní dostupností a blízkostí kouzelné přírody, vytvoří opravdu unikátní bydlení,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice.

Barrandovský projekt nabídne neopakovatelné výhledy

Dva moderní devítipodlažní domy projektu Výhledy Barrandov vyrostly nedaleko konečné tramvajové zastávky „Sídliště Barrandov“. „Jméno tohoto projektu jsme nezvolili náhodně. Noví majitelé budou mít nejlepší výhled z celé Prahy. Přímo z bytů mohou obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí. Kromě toho budou mít díky skvělému panoramatu celé město jako na dlani. Lepší místo v Praze neseženete,“ zdůraznil hlavní výhody barrandovského projektu Korec.

Projekt Výhledy Barrandov, který vyrůstá po pravé straně Werichovy ulice, tvoří 281 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk ve dvou devítipodlažních domech s ustupujícími horními podlažími. Velikosti bytů začínají už na 34,7 metru čtverečního. Součástí každého bytu jsou balkony nebo terasy. V podzemí vznikne 262 garážových stání, další parkovací místa budou vybudována venku. Generálním dodavatelem stavebních prací je BAK stavební společnost.

Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci chráněné Prokopské a Dalejské údolí. V docházkové vzdálenosti je také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark.

Dubeč okouzlí nedotčenou přírodou tří chráněných území
 
„Viladomy Dubeč budou tvořit čtyři viladomy s třemi až čtyřmi podlažími, které se harmonicky napojí na blízké luxusní vily a rodinné domy. Nádherná příroda v okolí, v němž se nachází chráněné území Říčanka, soustava rybníků Lítožnice, Podleský rybník a přírodní památka Rohožník, nabízí ideální bydlení hlavně pro rodiny s dětmi. Ty ocení i kompletní občanskou vybavenost v místě včetně mateřské a základní školy,“ přibližuje hlavní výhody dubečského projektu Korec.

Projekt Viladomy Dubeč, který vyrůstá mezi ulicemi Městská a Kolocova v Praze 10 – Dubči, tvoří 118 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Velikosti bytů začínají na 30 metrech čtverečních, největší nabídne svému majiteli 111 metrů čtverečních. U většiny bytů jsou navrženy předzahrádky, byty v horních podlažích budou disponovat jižně orientovanými střešními terasami. Součástí projektu je 99 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst. Generálním dodavatelem stavebních prací v Dubči je stavební společnost PP 53.

Atraktivní lokalita Dubeč je vyhledávaná hlavně pro rozsáhlé lesy a vodní plochy, které ji obklopují. Na území Dubče se nacházejí hned tři chráněná území – lom Rohožník, soustava rybníků Lítožnice a přírodní park Říčanka. Právě toto malebné prostředí s nedotčenou přírodou je hlavním důvodem, proč je dnes Dubeč jednou z vůbec nejatraktivnějších lokalit pro výstavbu luxusních vil a rodinných domů. Svým obyvatelům totiž poskytuje unikátní možnost klidného a zdravého života ve venkovském prostředí, ale s veškerým komfortem velkoměsta.

Velkou výhodou Dubče je vedle nesporného přírodního bohatství i kompletní občanská vybavenost s dostatkem kulturního a sportovního vyžití. Přímo v obci se nachází zdravotní středisko, lékárna, mateřská a základní škola, řada obchodů, několik restaurací a supermarket. Obchodní centrum Europark Štěrboholy je navíc vzdáleno pouhých pět minut jízdy. Aktivní sportovci jistě ocení také kvalitní zázemí pro sport, ať už jde o fotbal, florbal, tenis či cykloturistiku.

Byty z obou projektů jsou takřka vyprodány

Zájem o byty v projektech Výhledy Barrandov a Viladomy Dubeč je tak velký, že nyní zbývá v nabídce posledních pár bytů. „Najít pro ně nového majitele nebude žádný problém. I tyto projekty jen potvrzují dlouhodobý trend, kdy EKOSPOL své byty vyprodá dlouho před dokončením stavby. To naši společnost odlišuje od ostatních firem na trhu. I někteří velcí developeři totiž mají ve svých cenících spousty takzvaných ležáků, které se jim nedaří prodat ani měsíce po kolaudaci,“ zdůrazňuje Korec.