Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dětská hřiště získala nový písek

9. 08 2011 | Tenisový areál na pražské Štvanici se v polovině června díky 1 638 tunám písku proměnil v ráj plážových volejbalistů. 100 tun písku, který byl na přípravách použit, po skončení akce putovalo na 11 vybraných lokalit ve středních Čechách a v Praze, kde dlouhodobě Nadace ČEZ pomáhá. Patronkou projektu Oranžová hřiště je rychlobruslařka Martina Sáblíková.

„Jsem velmi ráda, že bylo díky Nadaci ČEZ vytvořeno či zrekonstruováno na 160 hřišť pro děti a mládež,“ říká Martina Sáblíková. „Použít pro obnovu hřišť písek přímo ze Štvanice z turnaje plážového volejbalu je dobrý nápad a fandím mu. Sama si občas tento sport vyzkouším, ale hlavně vidím plážový volejbal v televizi a nejvíc se mi líbí zákroky hráčů, kteří se neváhají za míčem vrhnout do písku.“

Nový písek získala Oranžová hřiště v Dolních Břežanech, Úvalech u Prahy, Libčicích nad Vltavou, Vrdech, Malém Přítočnu, Tuchlovicích, Dobřichovicích, Chotijsku, Mělníce a na Praze 13 dětská hřiště v Holýšovské ulici.

„Díky Nadaci ČEZ u nás máme krásné hřiště pro děti a jsme rádi, že jsme do něj dostali nový písek z tak prestižní akce, jako je Světová série v plážovém volejbale,“ říká za jedno z Oranžových hřišť Jiří Janoušek, starosta obce Malé Přítočno.

www.praha13.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO