DETOXIKACE ORGANISMU SE SVĚŽÍ PERLIVOU VODOU

Vánoční, novoroční a všelijaké další oslavy a party se prohnaly s náležitou rychlostí i intenzitou a řada z nás chce teď organismu dopřát odpočinek nebo detoxikaci. V jeho středu vždy bude stát dostatečný přísun tekutin. Pokud máte rádi jednoduché a elegantní řešení, je pro Vás SodaStream ideálním partnerem.

Díky výrobníkům SodaStream si v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody jednoduše připravíte perlivou vodu v takové síle perlivosti, jakou máte rádi. A budete ji mít vždy po ruce, i když Vás zaskočí neočekávaná návštěva. Nemusíte se trmácet nošením těžkých balíků balené vody z obchodů, ani za ně utrácet – cena za litr doma připravené perlivé vody se totiž pohybuje kolem částky 2,57 Kč. A z jedné bombičky, podle zvolené perlivosti a typu přístroje, připravíte až 80 litrů perlivé vody. Tu můžete po spotřebování vyměnit za naplněnou na některém z více než 2000 výměnných míst po celé republice, které jsou vám vždy nablízku, a to i na malých venkovských prodejnách.

Příprava domácí perlivé vody je nesrovnatelně pohodlnější i úspornější a více uzpůsobená vašim požadavkům. Nehledě na to, že snížením množství nevratných obalů šetříte životní prostředí.

Příprava perlivé vody s prémiový výrobník SodaStream Crystal White Vám připraví perlivou vodu do skleněné lahve. Vložíte ji do pevné kovové nádoby ve spodní části výrobníku a pak už jen stačí stlačit ovládací tlačítko podle Vaší chuti a tím docílit různé síly naperlení. Celý set byl navržen pro náročné zákazníky – atraktivní výrobník v kombinaci bílé a kovu a designová karafa, jež díky čirému sklu a zvlněnému motivu umocňuje dojem z krásy čisté řetízkující perlivé vody. Oceníte i její praktické vlastnosti – je možné ji umývat v myčce a je vybavena praktickým hermetickým uzávěrem, díky kterému ji můžete skladovat například v chladničce, aniž by byly ovlivněny chuťové vlastnosti vody.

A pokud chcete vše dovést k dokonalosti i při servírování, můžete k výrobníku přikoupit i originální sadu 4 skleněných pohárů o objemu 330 ml, které dokonale ladí s designem skleněné karafy.

Doporučená maloobchodní cena 2999,- Kč.

Doporučená maloobchodní cena sady 4 ks sklenic SodaStream 299,- Kč.